Budapest Bank Kecskeméti KC-Balatonfüredi KC: 25:27 – élő közvetítés

A Balatonfüredi KC együttesét fogadta a Budapest Bank Kecskeméti KC. Élő közvetítés és képek.

60. perc: Kitolta a védekezését a Kecskemét, de az egér-macska játék után büntetőhöz jutottak a vendégek, Tombor pazarul átejtette Erdélyit, 24:27. Kekezovics még válaszol, 25:27. Vége a találkozónak, a Balatonfüred két ponttal távozik Kecskemétről.

59. perc: Kekezovics nem tudott betörni a szélről, szerelték. Időkérés, 86 másodperc van hátra, a vendégeknél a labda.

59. perc: Pásztor Istvánnak véget ért a meccs, két percet kapott, emberelőnyben a Kecskemét.

58. perc: Berta Róbert elől ketten is elugrottak egy lövőcselre, így könnyedén lőhetett a hálóba, 24:25, Tombor azonban egyből válaszol, 24:26, időkérés.

57. perc: Pásztor István gyönyörűen csavarta el a bal szélről Erdélyi keze mellett, 23:25.

55. perc: Elpepecselték a hazaiak a támadást, sőt Borislav Basaric két percet kap, és a hetest Pásztor István nem hibázza el, 23:24.

54. perc: Erdélyi megfogja Frey hetesét, most visszaveheti a Kecskemét a vezetést.

52. perc: Horváth Roland, majd Berta Róbert dob gólt, 23:23.

51. perc: Pásztor István megint vezetést szerez, 21:22, majd Dengi Zoltán egyenlít, 22:22.

50. perc: Csorba Gábor válaszol, megint egyenlő, 21:21.

49. perc: Lelkes Gábor túl lelkes volt, szép gólja után úgy igyekezett, hogy beleakadt a kapu mögötti hálóba, majdnem elesett, 20:21.

47. perc: Kekezovics hetesébe még bele tudott érni Szatmári, de hárítania nem sikerült, 20.20.

46. perc: Először vezet a Balatonfüred: Frey János csapott rá egy kipattanóra, és be is vágta, 19:20.

44. perc: Szorossá vált a meccs, Borislav Basaric és Kis Ákos is gólt lő, 19:19

44. perc: Kovács Róbert jött be a Kecskemét kapujába egy hetesre, de hiába, 18:18.

43. perc: Kekezovics leindításból, 18:17.

42. perc: Négy emberrel dob gól a vendég csapat, Tombor jegyzi a találatot, 17:17.

41. perc: Sok a kiállítás az utóbbi másodpercekben, most Kovács György ment le: öt a négy ellen

41. perc: Tombor Csaba szépen ejti át Erdélyi fölött a labdát, 17:16.

40. perc: Borislav Basaric és Horváth Roland is pihenhet kép percig, most négy az öt ellen.

39. perc: Emberelőnyben a Balatonfüred, Frey János bedobta a hetest, 17:15.

39. perc: Egy gyorsan elvégzett szabaddobás után Kekezovics vihette egyedül a kapura, a levegőben úszva még egy dobócselre is futotta neki, 17:14.

38. perc: Tombor Csaba bejátszásból, 16:14.

37. perc: Berta egyből válaszol, 16:13.

36. perc: Egy labdavesztés után Tombor Csaba eredményes lerohanásból, 15:13.

35. perc: Borislav Basaric átlövésből, 15:12.

33. perc: Gólzáporral folytatódik a játék, 14:12 a Kecskemétnek.

30. perc: Frey hetese nyitja a második játékrészt, 11:10.

II. félidő:

30. perc: Mozgalmas egy perc, az időkérés után hat másodperc maradt, egy szabálytalanság után Pásztor állt oda egy időn túli szabaddobáshoz, sikerült is neki átlőnie a falat, de kaput nem talált, a labda fölé szállt. Vége az első félidőnek: 11:9 a Kecskemétnek.

30. perc: Frey János ismét betalál, 11:9. Két időkérés, egy itt, egy ott.

30. perc: Frey János dob gólt, 11:8, majd Dobardzsijev Dejanet küldik le két percre.

29. perc: Keke is javít, 11:7.

28. perc: Tóth Edmond mezőnyből javítja a kihagyott hetest, 10:7.

27. perc: Bíró tört be szépen, de bántották, a hetest Kekezovics a felső lécre bombázza. A felpattanó labdára azonnal ugrott, eredménye egy ismételt hetes, amit Tóth Edmond is a kapufára lő, igaz ő laposan a bal fát találta el.

25. perc: Kovács György dob gólt, 9:6.

24. perc: Erdélyi megint ziccert fog, csak Dobó szabálytalankodik, ezért sárgát kap, a megítélt büntetőt pedig Frey János váltja gólra, 9:5.

22. perc: Emberelőnyben a Kecskemét, Pásztort küldték le.

20.perc: Kekezovics nem tud hibázni büntetőből, 9:4.

20.perc: Pásztor szépít, 8:4.

19.perc: Dobó rögtön mégegyszer betalál, 8:3.

18.perc: Dobó Zsolt átlövésből, 7:3.

17. perc: Kekezovics a második hétméteresét is értékesíti, 6:3.

14. perc: Bíró Balázs dob gólt, 5:3.

11.perc: Horváth Szilárd átlövésből dob gólt, 4:3.

10. perc: Kovács György 4:2-re módosítja az állást.

9.perc: Erdélyi bravúros mozdulattal ziccert véd.

8.perc: Kekezovics hetesből dob gólt, 4:1.

7. perc: Szépít a Balatonfüred, László István jegyzi a találatot, 3:1.

3.perc: Kecskeméti szempontból jól indul a találkozó: Dobardzsijev Dejan is eredményes, 3:0-

2.perc: Berta Róbert is betalál, 2:0

1.perc: Bíró Balázs szerezte az első gólt, 1:0