KTE – Kaposvár – 3:4 – élő közvetítés

A Soproni Liga 12. fordulójában a KTE-Ereco a Gabona Trans Kaposvári Rákóczi FC csapatát fogadja a Széktói Stadionban. Csípős az idő, 12 fok van.

90+2. perc: Montvai lőtte rá 20 méterről, lövése keresztbe ment el a kapu előtt és Litsingi csak néhány centivel maradt le róla. A helyzet után Kassai Viktor le is fújta a találkozót. A Kaposvár 3:4-re nyert, míg a KTE második hazai vereségét szenvedte el.

90. perc: Cserélnek a zöld-fehérek: Obricsot Graszl váltja.

88. perc: Már a sokadik alkalommal kerülnek a kaposváriak a kecskeméti védelem mögé: most Gujics lépett ki, külsővel próbálta meg elcsavarni a labdát, de középre tartó lövése nem okozott gondot Mitrovicsnak.

87. perc: Csukics vállalkozott 25-ről lövésre, ám az fél méterrel elkerülte a kaput.

83. perc: Pest Krisztián a Kaposvárból, Csukics a KTE-ből kapott sárgát. Közben cserélt a lila-fehér gárda: Farkas helyén Bagi folytatja.

80. perc: Obrics kétszer is beforgatta Farkast a tizenhatoson belül, aztán az oldalhálóba bombázott.

76. perc: Kovács kapusnak lábbal kellett tisztáznia Litsingi elöl.

74. perc: Gujics kapott sárgát, mert Kassai úgy látta, szabálytalanul szerelte Alempijevicset, a nézőtérről viszont úgy tűnt, tiszta volt a becsúszás.

69. perc: Prukner László is cserélt: Jovánczai váltotta Bogdánt.

69. perc: Nikolics kapott kitűnő kiugratást a bal oldalon, egyből középre tette Bozovics pedig estében továbbított a kapuba, 3:4.

68. perc: Csere a hazaiaknál: Szavics le, Koszó be.

65. perc: Nikolics szép szólója után laposan lőtte el, Mitrovics a helyén volt.

62. perc: A néhány perce csereként beállt Alempijevics 14 méterről laposan kilőtte a bal alsót, 3:3.

61. perc: Kovacsevics középreadását Bozovics fejelte kapura, Mitrovics még kiütötte, de a lecsorgó labdát egy kisebb kavarodás után Nikolics kotorta közelről a kapuba, 2:3.

58. perc: Csordás helyén Alempijevics a KTE-ben.

57. perc: Egy előreívelés után a kaposvári védők fejéről került a labda Yannick elé, aki egyedül vihette kapura, hat méterről végül mellélőtte.

55. perc: Rövid időn belül Obrics másodjára húzhatta meg a jobb szélen, de mindkétszer elkönnyelműsködte.

52. perc: Nem forognak veszélyben a kapuk, maszatolós mezőnyjáték folyik.

49. perc: “Ki nem ugrál, kaposvári, hej-hej” rigmust zengi a Kecskemét Devils.

46. perc: A KTE kezdte a második játékrészt.

II. félidő

46. perc: Középkezdésre már nem került sor, Kassai játékvezető a gól után egyből lefújta az első félidőt. A szünetben 2:2, Schindler kiállítása miatt 10 emberrel a Kecskemét.

45. perc: Obrics és Bozovics jó összjátéka után előbbi törhetett kapura, 14 méterről leadott, higgadt lövése a kapu bal oldalában kötött ki, 2:2.

44. perc: Csordás 25-ről végezhetett el szabadrúgást, laposan lötte el, a labda megpattant a sorfalon, így becsapata a kaposvári kapust, gól azonban nem született, szöglet lett belőle.

42. perc: Zahorecz kapott sárgát, mert a félpályánál hátulról letaglózta Montvait.

40. perc: Montvai lapos lövését hárította a kaposváriak hálóőre, Kovács Zoltán.

38. perc: Obrics 30-ról tekerte rá a szabadrúgást, Mitrovicsnak nem okozott gondot a középre tartó löket, keblére ölelte a játékszert.

36. perc: Nikolics került helyzetbe, de fölé lőtte.

32. perc: Burleszkbe illő jelenet: Gujics készülődött egy távoli lövéshez, de csapattársa, Bogdán elé vetődött és becsúszásával sérülést is okozott neki. Kisebb ápolás után Bogdán visszatért a pályára.

30. perc: Nemsokáig volt döntetlen a találkozó: szép kecskeméti háromszögelés után Yannick sarokkal tette Montvai elé, aki bődületes erővel lőtte meg a labdát, amely Csordás szabadrúgásához hasonlóan szintén középre tartott, Kovács kapus ismét nem állt a helyzet magaslatán, 2:1.

28. perc: Obrics baloldali beadását Nikolics továbbította a kecskeméti kapuba, 1:1.

25. perc: A kiállítás után Tomiszlav Szivics átszervezte a kecskeméti csapatot: Csukics foglalta el a kiállított Schindler helyét a védelemben, a középpályára pedig Litsingi lépett vissza.

23. perc: Bozovics jó ütemmel tolta meg a védelem mögé passzolt labdát, majd egyből lőtt, fél méterrel mellé.

22. perc: Csordás középreadása után a kistermetű Yannick ugrott a legmagasabbra, fejese azonban elkerülte a jobb kapufát.

16. perc: Schindler lerántotta a kilépő Nikolicsot a tizenhatoson belül, ezért kiállította és tizenegyest ítélt Kassai játékvezető. A büntetőt Zahorecz a jobb kapufa mellé lőtte laposan, apró bökkenő hogy kívülről, így maradt az 1:0.

15. perc: Bozsovics lépett ki egy kitűnő kiugratással a jobb szélen, centerezése a középen üresen álló Nikolicsot találta meg, aki a kilépő Mitrovics felett lágyan elpörgette a labdát, a Kecskemétet a keresztléc mentette meg a góltól.

10. perc: Csordás labdaszerzése után Yannick próbálta megjátszani Litsingit, de labdája hosszúra sikeredett, a kongói egy kicsit később ismét helyzetbe került, de Kovács felszedte előle a lasztit.

4. perc: Yannickkal szemben szabálytalankodtak a tizenhatos bal sarkánál, a 20 méteres szabadrúgáshoz Csordás állt oda, a kecskeméti támadó erős lövése a kapu közepe felé tartott, a könnyen hárítható lövés azonban Kovács kezei között becsorgott, 1:0.

1. perc: A Kaposvár kezdte a találkozót.