7 bajnoki, 6 győzelem – félévi bizonyítvány

Második hely a dobogón féltávnál. Az ősszel eddig lejátszott hét bajnoki mérkőzésen hat győzelmet aratott a Kecskeméti KC csapata, s mindössze egyetlen alkalommal kaptak ki, a veretlenül listavezető Bajától, idegenben.

Negyedenkénti átlag részeredmény: 25-11, 21-11, 24-12, 21-14
Ponterős mérkőzéskezdések lassú bemelegedés után. Az első és harmadik negyed a legerősebb, a legtöbb pontot az utolsó negyedben kapta a csapat.

Idegenben: 250-274
Meccsenkénti átlag: 63-69
Negyedenkénti részeredmény: 65-65, 70-79, 45-67, 70-63
Negyedenkénti átlag részeredmény: 16-16, 18-20, 11-17, 18-16
Kiegyenlített első negyed után ponterős és győztes második és harmadik negyed, majd a végén a kiengedés, mert idegenben csupán az utolsó negyedeket vesztette el a csapat. A legkevesebb pontot a harmadik, a legtöbbet pedig az utolsó negyedben kapta a társaság.

Kecskeméti KC (zárójelben az eddig játszott mérkőzések száma)
Radics A. 114/36 (7), Dali T. 50/15 (7), Tóth E. 114/18 (7), Pelei E. 40/18 (7), Nagy Z. 76/3 (7)
Csere: Kuli O. 60/3 (7), Békefi B. 46/6 (7), László Sz. 17/6 (3), Kiss A. 10 (3), Kovács Zs. 8 (3), Kiss E. 3 (3), Beregszászi A. 5/3 (2), Géczi V. (1), Ábrahám Zs. (1), Gábor Zs. (1), Némedi Zs. (1), Vidács F. (1)

Összes dobott pont
Radics Anna és Tóth Edit egyaránt 114-114 pontot szerzett, ami 16,3 átlagpontszámnak felel meg mérkőzésenként. Ketten dobták a csapat összes pontjainak 42%-át (228/543). Őket követi a képzeletbeli dobogón Nagy Zita (76 pont – 10,9 pont/mérk.) és Kuli Orsolya (60 pont – 8,6 pont/mérk.). Az összes szerzett pont 18%-át (99 pont) a büntetővonalról, 62%-át (336 pont) kétpontosból, 20%-át (108 pont) a hárompontos vonalon túlról jegyezte a csapat.

Büntetők
Csapatszinten a bedobott büntetők aránya 70% (142/99). Az összes 40%-át, 57-et Tóth Edit dobta 74%-os hatékonysággal, legtöbbször (16/13, 81%) a Nyíregyháza ellen próbálkozhatott. Átlag alattit nyújtott ezen a téren Dali (65%), Kuli, László és Kiss E (50-50%), valamint Békefi (43%). Az egyetlen hibátlan büntetőző Beregszászi, ő mindkét javára megítélt büntetőt bedobta. A csapat leghatékonyabban a Szeged ellen idegenben büntetőzött 91%-kal (11/10), miközben az ellenfél mindössze 38%-kal teljesített (21/8).

Személyi hibák
Mérkőzésenként átlag 19 faultot fújtak a csapat ellen. A legtöbb személyi hibát (24) Tóth Edit vétette, mérkőzésenként átlag 3,4-et. Pelei Edit a második helyezett (18 fault, 2,6 mérkőzésenként). Sorrendben utánuk hárman következnek: Radics, Dali és Kuli 17-17 hibával (2,4 fault/mérk.). Egyetlen technikai hibát fújtak a csapat ellen: Dali Tímea szerezte a Kiskunfélegyháza elleni nyitómérkőzésen.