Egy négyest kapott a KTE Újvidéken

A KTE-Ereco labdarúgó csapata szerdán délután 4-0-ás vereséget szenvedett az újvidéki Vojvodina otthonában, amely a második helyen áll a szerb bajnokságban – értesítette a kesport.hu-t S. Juhász Attila, a kecskemétiek technikai igazgatója. Ez volt a KTE idei második felkészülési meccse, múlt héten szombaton a Szolnok együttesét magabiztosan verték Tomiszlav Szivicsék.

A szerda délután nem úgy alakult a KTE számára, ahogy ők azt szerették volna, Újvidéken már a 7. percben a hálóból kellett kivennie a labdát Tóth kapusnak (1-0).

A 18. percben Yannick egyenlített, de bíró les miatt érvénytelenítette a találatot. Az első félidőben már csak egy hazai kapufa és Csordás 16 méteres emelése volt említésre méltó, gól már nem született. A Vojvodina, amely többet támadott és mezőnyfölényben játszott, 1-0-ás vezetéssel vonulhatott az öltözőbe.

Az 57. percben egy lapos lövéssel jártak túl Velimirovics eszén (2-0), majd a 78. percben egy megítélt büntető után már 3-0 volt az állás. Az egyik próbajátékos Ristics kezezését fújta be a bíró.

A 4-0-ás végeredmény a 83. percben alakult ki.

FK Vojvodina – KTE-Ereco 4-0 (1-0)

KTE-Ereco első félidő: Tóth Z. – Schindler, Gyagya, Grkinics, Farkas – Némedi, Ábel – Menyhárt, Hegedűs, Yannick – Csordás

KTE-Ereco második félidő: Velimirovics – Szabó Tamás, Bagi, Visinka Ede, Sztojkovics – Kormos (Ristics 72′), Litsingi, Szavics, Miroslav Matea Giuchici – Balog, Montvai