Kis KTE: szoros eredmény, sima győzelem

Szűk 30 perc alatt háromgólos előnybe került a kis KTE Érden, aztán gyorsan kapott egy gólt szabadrúgásból, és a 88. percben még egyet akcióból, így alakult ki a 3-2-es kecskeméti győzelem. A KTE U19-es csapata pénteken 4-1-re verte a III. Kerületet idegenben.

Már a 6. percben gólt ünepelhetett a KTE II., Litsingi talált be (0-1), majd rá hat percre Balog Marcell egy szép csel után 14 méterről vette be az érdeik kapuját (0-2). A 28. percben az ifi csapatból felhívott Sándor László fejese a kapufán csattant, ám a kipattanó Jakab Árpádról pattant be, öngól (0-3). Rá öt percre Károlyi Róbert volt eredményes egy húszméteres szabadrúgásból (1-3).

A második félidőben rengeteg helyzetet kidolgozott Szabó István és Visinka Ede csapata, de gólt már nem tudtak elérni, sőt nem sokkal a lefújás előtt Hegedűs Csaba szépített és alakította ki a végeredményt (2-3).

KTE II. – Érd 2-3 (1-3)

KTE II.: Fischer – Pelicsics, Visinka, Urbán (Pénzváltó 86.), Borsos – Bagi, Sándor l. (Máté 45.) Szilágyi k. Kiss l. 75., Nagy A., Balog M., Litsingi

U19-es eredmény: III. Kerület – KTE 1-4