Árgus szemekkel figyelték a női partjelzőt – még a tévéfelvételt is visszanézte az ellenőr

A KTE-Ereco – REAC bajnoki mérkőzésen debütált az első hölgyasszisztens az élvonalbeli bajnokságban. A találkozó ellenőre árgus szemekkel figyelte a női partjelző tevékenységét, a félidőben még a helyi televízió felvételét is visszapörgette, hogy megnézzen egy gyanús szituációt.

Az NB I-ben először lengette a zászlót női asszisztens a KTE-Ereco szombati bajnokiján, amelyet 5-3 arányban nyert meg a kecskeméti csapat a REAC ellenében. Dr. Kulcsár Judit tevékenységét a mérkőzés ellenőre árus szemekkel figyelte, az egyik jelenetet pedig visszanézte a szünetben.

A kesport.hu a Kecskeméti Televízió operatőrétől tudja, hogy a bajnoki ellenőre visszanézte a szünetben az egyik gól előtti jelenetet. “A 29. percben Torma lőtte egy lesgyanús indítást követően a REAC második gólját. Ezt nézte vissza az ellenőr, de mivel nem volt vonalban a kamera, sokkal okosabb nem lett” – mondta el portálunknak a helyi televízió külsős munkatársa.

Nem ez volt egyébként az első mérkőzés az élvonalban, mikor női bíró ténykedett. 2007. februárjában Gaál Gyöngyi vezette a Kaposvár – Vác találkozót.