KTE-Ereco – ZTE FC – végeredmény: 2-0 – élő közvetítés

Az elhalasztott 17. forduló pótlását játsszák ma a felek. Ősszel 1-0-ás győzelmet ért el a ZTE FC, ám hozzá tartozik az igazsághoz, hogy mindössze 9 ember ellen. Az edzők mindkét oldalon izgalmas és kiélezett meccsre számítanak.

90+2. perc: Kassai játékvezető két perc hosszabbítás után lefújta a találkozót, ahol 2-0-ás hazai győzelem született.

90. perc: Vastaps kíséretében hagyja el a pályát Francis Litsinig, aki két góljával eldöntötte a mérkőzést. Balog Marcell folytatja a helyén.

86. pont: Sorin Botis húzódik előre csatárba, Horváth II. lépett vissza a helyére.

85. perc: Schindler kapott sárga lapot.

84. perc: Gyagya kap szűk 10 percet, Yannick helyére érkezett.

83. perc: Csordás tartotta meg a tizenhatoson belül a labdát, visszapasszolt Montvainak, aki egyből tovább tolta Litsinginek, a kongói csatár jobb külsővel kapura lőtt, de Pogacsics kiöklözte a labdát.

81. perc: Petneházi vállalkozott 28 méterről lövésre, ami a kapu jobb oldala mellett suhant el.

75. perc: Csukics labdájával indult meg Yannick, egy cselt követően 25-ről lőtt, a felső lécről pattant vissza mezőnybe, a vendég védők szögletre tisztáztak.

73. perc: Csank mester harmadik cserelehetőségét is kihasználja: Horváth I. Andrást váltotta Petneházi Márk.

72. perc: Farkas István vágta fel Slukát, sárgát kapott érte.

67. perc: Csere hazai oldalon is: a múlt héten duplázó Montvai érkezett Bagi helyére.

65. perc: Kettőscsere vendég oldalon: Kovács Gergelyt Horváth II. András váltja, míg Waltner helyett Pavicsevics érkezett.

63. perc: Némedi szabálytalankodott félpályán, Kassai sárgával büntette.

62. perc: Waltner könyökölt oda Mitrovicsnak, aki már birtokolta a labdát. A sportszerűtlen megmozdulás sárga lapot ér.

60. perc: Szavics végzett el szabadrúgást, Farkas egy emberrel a nyakán fejelni tudott, de pont Pogacsics kezébe.

58. perc: Szavics szedett össze egy labdát a középpályán és továbbított Némedihez, aki indította Litsingit, a légiós egy pattanás után 20 méterről lőtt, de Pogacsics megszelídítette a labdát.

56. perc: Hajdú Norbert adott be egy szabadrúgást a jobb szélről, Mitrovics jó ütemben érkezett és kiöklözte, de Horváth elé, aki tizenhatosról emelni próbált, de fölé ment.

54. perc: Kocsárdi Gergely állította meg szabálytalanul Yannickot a bal szélen, sárga jár érte.

53. perc: Hajdú tette le Kocsárdinak a jobb oldalra, a jobbhátvéd középre kanyarított, Miljatovics fölé fejelt.

47. perc: Balázs Zsolt futotta le a jobb oldalon Konczot, de a középre gurítását Némedi lekapcsolta mielőtt Waltnerhez eljutott volna.

46. perc: A vendégek kezdik a második félidőt.

II. félidő

45. perc: Csordás jobb oldalon húzott el, majd ballal ívelt középre, melyre Litsingi érkezett kiváló ütemben: a kongói csatár 8 méterről fejelt a kapu jobb oldalába, 2-0. Kassai Viktor lefújta az első félidőt egy perc hosszabbítás után.

43. perc: Bagi indította Csordást, aki 10 méterről egyből lőtt, de ő is csak az oldalhálót találta el.

42. perc: Csordás-Litsingi kényszerítő után utóbbi kapta a labdát, de hátulról becsúszva büntetőgyanús körülmények között szerelték, a lecsorgó labdát Yannick bal oldalról az oldalhálóba bombázott.

37. perc: Sluka adta be jobb oldalról a labdát, Waltner a hosszún érkezett és kapura fejelt, Mitrovics védeni tudott, de pont a csatár elé ütötte, aki egyből nagy erővel az oldalhálóba bombázott.

33. perc: Hajdú Norbert indult meg a bal szélen, középre adott, ahol Balázs Zsolt senkitől sem zavartatva kapta a labdát, de képtelen volt a kapuba találni.

32. perc: Bagi tartotta meg jól a labdát és továbbított Csordáshoz, aki Litsingit szöktette, az afrikai középre tette, de egy egerszegi védő becsúszva tisztázott, igaz érintette a kezét a labda.

28. perc: Hajdú Norbert húzott befelé a bal szélről és tálalt Balázs elé, aki viszont hosszan vette át a labdát, a kapujából kimozduló Mitrovics felszedte a labdát.

24. perc: Yannick-Litsinig-Csordás volt a labda útja, utóbbi kicsit balról 16 méterről jobbal a bal felső fölé tekert.

23. perc: Egy felfejelt labda a hazai tizenhatos vonalán került Balázs elé, aki ballal lőtt, a bal alsóba tartó lövést Mitrovics vetődve hárította.

21. perc: Balázs Zsolt lódult meg és került a kecskeméti tizenhatoson belülre, de Koncz Zsolt tökéletes ütemben lépett oda és még kirúgást is kiharcolt.

20. perc: Balázs Zsolt kanyarított középre 30 méterről egy labdát, középen ketten is: Waltner és Kovács is hajszálnyival maradt le.

15. perc: Schindler bedobását Bagi pöckölte tovább az alapvonal közeléből, a középen egyedül álló Litsinignek könnyű dolga volt, labdája még megpattant Pogacsicson, de bepörgött a kapuba, 1-0.

13. perc: Balázs Zsolt került kis híján helyzetbe, egy hajszálnyival volt hosszabb a szöktetés.

12. perc: Horváth András vállalt 30 méterről egy szabadrúgást, az erős lapos lövést Mitrovics csak másodjára tudta megszelidíteni.

11. perc: Viszonylag kiegyenlített mezőnyjáték folyik a pályán, talán a hazaiak egy kicsit többet birtokolják a labdát, de nem érezhető komolyabb fölény.

5. perc: Botisnak kellett tisztáznia Litsingi elöl, az egerszegi védő megoldotta feladatát. A szögletrúgásból Farkas veszélyeztetett fejjel, de Pogacsics a helyén volt.

1. perc: Litsingi és Csordás révén a KTE-Ereco kezdte a mérkőzést.