Nyíregyháza Spartacus – KTE-Ereco – végeredmény: 2-0 – élő közvetítés

Szerda este Ligakupa mérkőzést játszik a KTE-Ereco Nyíregyházán. Az első fordulóban elszenvedett 3-0-ás vereséget orvosolhatják a lila-fehérek, azonban az új edzővel és igazolásokkal felálló Szpari korántsem lesz könnyű ellenfél. A kezdőcsapatban két új próbajátékost is tesztel Tomiszlav Szivics.

AJÁNLJUK:

Elindult a kesport.hu fóruma! Szólj hozzá Te is és nyerj!

Az “A” csoport további eredményei:

Vasas 2-1 MTK
FTC 2-0 DVTK

90+1. perc: Vége a mérkőzésnek. A KTE-Ereco pont nélkül távozik a nyíregyházi Városi Stadionból. Végeredmény: 2-0.

88. perc: Bodnár tűzte kapura kiszorított szögből, fölé-mellé.

85. perc: Az utolsó percekre felélénkült a hírös városiak játéka.

81. perc: Csere a Szparinál: Müller ballag le, Bodó kap lehetőséget.

80. perc: Fekete-Oláh passzjáték után utóbbi lőtt kapura, 15-ről vállalt lövése épphogy elkerülte a kaput.

78. perc: Bertus lapos lövése centikkel a bal kapufa mellett suhant el.

76. perc: A új próbajátékos Lakicsevics szenvedett sérülést, helyére Tölgyesit küldte Tomiszlav Szivics.

75. perc: Hegedűs bólintotta kapura Nagy középre adását, a játékszer centikkel a bal felső mellett hagyta el a pályát.

74. perc: Bodnár ívelt középre kiválóan, a labdára Fekete érkezett, de a gólvonalról Gyagya fejjel tisztázott.

72. perc: Cserél Szentes Lázár: Éles hagyja el a pályát, helyén Oláh folytatja.

66. perc: Veszelics veszélyeztetett újfent, most 6 méterről emelt a kapu fölé.

61. perc: Mindkét mester cserére szánja el magát: Bagi helyett Nagy Viktor, Minczért pedig Makai váltja.

60. perc: Feltámadóban a Kecskemét! Ismét Veszelics került gólhelyzetbe, de 12 méterről leadott lökete megint elkerülte a kaput.

59. perc: Bodnár állt ismét a labda mögé: 28 méterről leadott bombáját Fischer öklözte ki. Az ellentámadásból Veszelics lőtt 18-ról, centikkel kerülte el a kaput.

57. perc: Cserél a hazai csapat: Dosso helyett Fekete, Szilágyi helyén Csáki a pályán.

55. perc: Bodnár szabadrúgása balról érkezett a kapu elé, Dosso még beleért, de a kapu mellett hagyta el a labda a játékteret.

50. perc: Müller besárgult, Bagira csúszott rá.

49. perc: Többet birtokolja a labdát Szentes Lázár csapata, nagyobb helyzet még nem bontakozott ki.

46. perc: Elindult a második félidő. Egyik edző sem cserélt.

A csoport másik mérkőzésén a Vasas 2-1-re győzött az MTK ellen.

II. félidő

45. perc: Vége az első játékrésznek. A Nyíregyháza megérdemelten vezet 2-0-ra.

40. perc: Felhördült a hazai közönség: Kontrát követően Dosso tört be a tizenhatoson belülre, ütközött egy kecskeméti védővel, majd elesett, de a tizenegyes elmaradt.

38. perc: 2-0-ra növelte előnyét a nyírségi alakulat: Batizi-Pócsi nagyszerűen ugratta ki Dossot, aki elment a bal oldalon, és jól passzolt vissza a középen érkező Batizi-Pócsihoz, aki 7 méterről a léc alá lőtt, 2-0.

35. perc: Batizi-Pócsi játszotta meg a szélen Bodnárt, kinek labdája jól szállt az ötösön érkező Dosso felé, ám Fischer magabiztosan húzta le a bőrgolyót a levegőből.

33. perc: Pontatlan játék mindkét oldalon. Az utolsó feljegyezhető lehetőség Rakics előtt adódott, de lövését a Szpari kapusa gond nélkül hárította.

28. perc: Alempijevics kapta Müller lerántásáért.

25. perc: Csordogál a játék, egyik kapu sem forgott veszélyben az elmúlt 5 percben.

20. perc: Szilágyi-Dosso összjáték után az utolsó pillanatban szögletre mentettek a vendég védők. Az ezt követő sarokrúgás veszélytelen volt.

18. perc: Lakatos hibázott a tizenhatoson belül, így Alempijevics elé került a labda, aki nyolc méterről lőtt, de a hazaiak portása lábbal hárított.

16. perc: Az első igazi kecskeméti helyzet! Hegedüs szépen játszotta meg az érkező Veszelicset a tizenhatoson belül, de a visszafutó Bodnár szögletre mentett.

11. perc: A tizenhatosnál Schindler hibázott, Éles csapott le a labdára, majd középre játszott, Dosso lövését azonban Bagi blokkolta.

6. perc: Sindou Dosso passzolt a tizenhatosnál a szélről érkező Éles elé, aki közelről, éles szögből próbálkozott, ám erőtlen lövését a KTE-Ereco kapus biztosan hárította.

2. perc: Dosso szerzett vezetést a hazaiaknak. Egy rövidre sikerült hazaadására Dosso startolt rá, és a kifutó Fischer elől sikerült is elpöccintenie a labdát, majd 14 méterről az üres kapu felé gurított, a labdát majdnem sikerült egy hátrasiető védőnek kivágni, de végül becsorgott a kapuba, 1-0.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.