Szombat délután az FCM UTA Arad otthonában lépett pályára a KTE-Ereco a tavaly elhunyt, korábbi kecskeméti kapus, Marian Sinescu emlékmérkőzésén, amely 4-2-es hazai győzelemmel zárult. A kecskeméti csapat tagjai kilátogattak az aradi temetőbe, ahol koszorút helyeztek el Marian Sinescu sírján. Az időjárás nem fogadta kegyeibe a csapatokat, hiszen a találkozót szakadó havas-esőben rendezték, igen mély talajú pályán.
5.p.: Batin lépett ki egy remek átadást követően védőink közül, majd 13 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1-0.
12.p.: Schindler jobb oldali beadását Montvai remekül csúsztatta Bertus elé, de a fiatal középpályás 14 méterről ballal a bal alsó sarok mellé lőtt.
19.p.: Bori szerzett labdát a jobb oldalon, egy testcsellel becsapta védőjét, majd remekül ívelt középre, a berobbanó Csordás pedig 5 méterről a jobb alsó sarokba fejelt, 1-1.
28.p.: Kindrics 16 méterről jobbal lőtt a jobb alsó sarokba, 2-1.
30.p.: Bertus ívelt középre a bal oldalról, a kapus kiütötte a labdát, Bagi 18 méterről egyből kapura emelt, de egy visszafutó védő a gólvonalról felszabadított.
43.p.: Batin lőtt a balösszekötő helyéről kapura, a labda a jobb kapufáról azonban kipattant.
62.p.: egy jobb oldali beadást követően Strank fejelt kapunk jobb alsó sarkába, 3-1.
81.p.: Egy hazai szöglet után Lazareanu öklözte ki a labdát, Pekanov pedig 17 méterről, a kapunak háttal állva egy remek mozdulattal az üres kapuba emelt, 4-1.
84.p.: Bertus jobb oldali szöglete után Dudu 4 méterről lőtt a kapu jobb felső sarkába, 4-2.
FCM UTA Arad – KTE-Ereco 4-2 (2-1)
Arad, 300 néző.
KTE: Lazareanu – Schindler, Gyagya, Lambulics (Koncz, 63.), Farkas (Hegedűs, 53.) – Bagi, Csukics (Némedi, 46.), Bertus – Bori (Menyhárt (63.), Montvai (Dudu, 63.), Csordás (Litsingi, 46.)
vezetőedző: Csertői Aurélgólszerzők: Batin (5.), Kindrics (28.), Strank (62.), Pekanov (81.) ill. Csordás (19.), Dudu (84.)
(kecskemetite.hu/kesport.hu)
Címkesor: Arad, FCM UTA Arad, felkészülési mérkőzés, jótékonysági mérkőzés, Marian Sinescu



4 hozzászólás
2010. feb. 6.
Itthon viszont szépen gyűlik a mani a műfüves üzemeltetésére. Tudomásom szerint csak szombaton hat csapat játszotta ott edzőmérkőzését. Végül egy szösszenet: a törökországi edzőtáborozáson lévő DVSC csapatában Rudolf további fél évre maradt, Janika viszont ezáltal azonnal kimaradt.
2010. feb. 6.
A DVTK az Aradnál gyengébb csapattól kapott ki otthon.
DVTK-Turda 0-1
2010. feb. 6.
Végre ezen a héten beindultak az igazolások és azt kell mondjam nagyon jó erős játékosokat vettünk úgy érzem, ha a műkerti téma rendeződik akkor jó lesz az új KTE a tavaszra! Csak legyen elég lóvé csak legyen! Nem akarok 2010. őszén másodosztályú KTE meccsekre járni! 2010 őszén nb1-es csapatot akarok a Széktóiba látni és bizony minden hazai meccsen mikor tudok kint leszek és BUKTI bácsival együtt azt fogom énekelni hogy: HAJRÁ KTE!
2010. feb. 7.
Ágoston !
Azt nem énekelni kell hogy HAJRÁ KTE ! Ha nem TOROKSZAKADTÁBÓL ÜVÖLTENI :D
Hozzászólások
Mondd!