Edzőmeccsen maradt alul a Spartak Subotica ellen a Duna Aszfalt KTE KK

Kedden este a Spartak Subotica (Szabadka) otthonában vendégszerepelt a Duna Aszfalt KTE KK együttese. A találkozót a házigazdák nyerték 12 ponttal.

A magabiztos bajnoki győzelem után, melyet a Hódmezővásárhely ellen aratott a csapat, edzőmeccsre utaztak a lila-fehérek. A kecskeméti kosarasok a Spartak Subotica (Szabadka) otthonában léptek pályára kedden este, korábban a két együttes a Messzi István Sportcsarnokban 61-61-es döntetlen játszott.

A kecskeméti férfi kosarasok ezúttal csak a harmadik negyedben tudtak jobbnak bizonyulni ellenfelüknél, s ez 12 pontos hazai győzelmet eredményezett a végére.

Sztojan Ivkovics alakulata legközelebb a bajnokságban október 18-án lép pályára Nagykőrösön, 19 órától.

Spartak Subotica (Szabadka) – Duna Aszfalt KTE KK 71-59 (17-11, 18-15, 18-21, 18-12)