kesport.hu

KLC: elkészült a hivatalos menetrend

Az MLSZ BKMI közzé tette a megye I. tavaszi menetrendjét az adatbankban, így eldőlt, pontosan mikor is kezdi a szezont a Kecskeméti LC. A dobogós Bácsalmás elleni nyitómeccs február 25-én (szombaton) 14 órakor kezdődik majd. A tavasz egyik leginkább várt derbije április 29-én (szintén szombaton) lesz Tiszakécskén, míg a szezont a KHTK ellen zárják június 3-án.

AJÁNLJUK:

Némediék csak magukra koncentrálnak – videó

 

A tavaszi menetrend (szabadnap: április 15-16.):

02.25. (szombat), Kecskeméti LC – Bácsalmás, 14:00

03.05. (vasárnap), Akasztó – Kecskeméti LC, 14:30

03.11. (szombat), Kecskeméti LC – Baja, 14:30

03.19. (vasárnap), Jánoshalma – Kecskeméti LC, 15:00

03.25. (szombat), Kecskeméti LC – Lajosmizse, 15:00

04.02. (vasárnap), Kalocsa – Kecskeméti LC, 16:30

04.08. (szombat), Kecskeméti LC – Soltvadkert, 17:00

04.22. (szombat), Kecskeméti LC – Kiskőrös, 17:00

04.29. (szombat), Tiszakécske – Kecskeméti LC, 17:00

05.06. (szombat), Kecskeméti LC – Harta, 17:00

05.14. (vasárnap), Kunszállás – Kecskeméti LC, 17:00

05.20. (szombat), Kecskeméti LC – Kecel, 17:00

05.27. (szombat), Kiskunhalas – Kecskeméti LC, 17:00

06.03. (szombat), Kecskeméti LC – KHTK, 17:00

Jelentkezz be először, hogy hozzászólhass! Bejelentkezés

Hozzászólás