Hét gólt rúgott az SC Hírös-Ép

Vasárnap a Tass együttesét fogadták a Műkertvárosi Sportcentrumban, és meggyőző, 7-0-ás sikert arattak a kecskemétiek.

A megyei harmadosztály északi-csoportjának aktuális fordulójában a a 11. helyen álló Tass együttesét látta vendégül az SC Hírös-Ép, amelynek nem titkolt szándéka, hogy osztályt lépjen a szezon végén.

A bajnoki nem is kezdődhetett volna jobban, hiszen Mojzes révén már az 5. percben megszerezték a vezetést a hírös városiak, majd tíz perc sem kellett, és Balla duplájával már 3-0 volt. A 25. percben Balla ismét villant, így az első félidőben már meglőtte klasszikus mesterhármasát. Az első 45 perc 4-0-ás kecskeméti vezetéssel zárult. A folytatásban Dócs és Kurucsai is feliratkozott a gólszerzők közé, majd Kürtösi is villant, ezzel kialakítva a 7-0-ás győzelmet.

– Igazi futballidőben tudtuk lejátszani soros meccsünket – mondta el Kovrig Ákos sportigazgató. – Egy nagyon szimpatikus ellenfelet ismerhettünk meg a Tass gárdájában, végig sportszerűen, kulturáltan futballoztak. A meccsen sikerült dominálni, ami gólokban is megmutatkozott. Gratulálok a fiúknak, haladunk az eltervezett úton céljaink felé!

SC Hírös-ÉP – Tass KSE 7-0 (4-0)

gsz.: Mojzes, Balla 3, Dócs, Kurucsai, Kürtösi.