Tovább menetel az NB II-en a Röpke SE

Fotó: Réti Attila

Szombat este a sereghajtó TAC-SZESE (Tata) csapatot fogadta a HÉP-RÖPKE SE.

A mérkőzésre kilátogató szurkolók igen izgalmas összecsapást láthattak, ezt mutatja az első szettben szerzett összesen 48 pont (25:23). A második és harmadik felvonás már biztosabb volt a Röpke SE számára. Ezekben már öbbször kért időt Kása Róbert, a hazaiak vezetőedzője, így a hibák után összetudta szedni a csapatot, aminek volt is foganatja. Október 28-án már egy komolyabb erőfelmérő vár a kecskeméti női röpisekre, hiszen a szintén jó formában lévő Gödöllőt fogadják.

Réczi Tünde (HÉP-RÖPKE SE – liberó): A mai meccsen nagyon örültem a 3:0-ás győzelemnek. Az ellenfelünk sereghajtóként volt beharangozva, ennek ellenére nagyon jó és izgalmas meccset játszottunk velük. Voltak hullámvölgyeink, de volt bennünk annyi erő, kitartás és koncentráció, hogy győzelemre vezessen minket.

HÉP-RÖPKE – TAC SZESE 3:0 (23, 20, 17)