Tovább menetel a HÉP-Röpke SE

Fotó: Réti Attila

A hétvégén hazai környezetben simázták le a Gödöllő elleni meccset a női röplabdázók.

A Gödöllőt is 3:0-ra múlták felül, ezzel veretlenül ötödik győzelmét aratta az újjászervezett kecskeméti NB II-es női röplabdacsapat.

Az első szettben magabiztosan kezdtek a hírös városi lányok, így ezt könnyedén, 25:13-ra meg is nyerték. A következő játszmában azonban a Gödöllőnek sikerült megszorongatnia a hazaiakat, felfokozott hangulatot okozva ezzel a pályán és a lelátón egyaránt. Időkérés, határozott szakmai instrukciók, egy-két jókor alkalmazott csere, és a kecskeméti lányok kíméletlenül behúzták a második játszmát is, 25:22. A harmadik felvonásra már sikerült a vendégeket elbizonytalanítani, és végül ezt a játékrészt 25:14-re nyerte a Röpke, lezárva ezzel a találkozót.

HÉP-Röpke SE – Penta Gödöllői RC 3:0 (13, 22, 14)