kesport.hu

Lázas készülődés a korosztályos válogatottaknál

Hat korosztályos röplabda válogatottunk is gőzerővel tréningezik az ünnepek előtt és alatt. Az Eb-selejtezőre készülő leány ifjúsági és a junior-csapat Budapesten, a serdülő lányok Agárdon, a fiúknál pedig mindhárom válogatott Izsákon készül. A két idősebb korosztály még decemberben egy MEVZA-tornán is részt vesz.

 

Az alábbiakban a hat korosztályos válogatott bő keretét, illetve a MEVZA-tornák programját láthatják.

A női junior-válogatott bő kerete: Bajnóczi Fruzsina, Halla Gréta, Hegyi Bianka, Kalmár Viktória, Király Anna Mária, Kovács Lilla, Kökény Petra, Körtvélyessy Réka Luca, Kundrák Eszter, Lesi Olívia Ivett, Oláh Dóri, Petrenkó Brigitta, Pap Dorka, Sebestyén Flóra, Sólyom Emese, Szabó Ágnes, Szedmák Réka, Tettamanti Virág, Tóth-Lakits Petra, Varga Viktória, szövetségi kapitány: Jerome Dumas.

MEVZA-TORNA, MARIBOR:
12.28 11:30 Magyarország – Csehország
12.28 18:30 Szlovénia – Magyarország
12:29 09:00 Szlovákia – Magyarország
12.29 16:00 Horvátország – Magyarország
12.30 09:00 Ausztria – Magyarország

 

A leány ifjúsági válogatott bő kerete: Araczki Gyöngyvér, Bakai Kata, Berkó Liliána, Boros Réka, Boskó Ágnes, Karkusz Dominika, Kertész Petra, Kis Dorottya, Kiss Anna Laura, Kovács Evelin, Krachler Réka, Kump Alíz, Manninger Luca, Orosz Bianka, Rády Boglárka, Szabó Lili, Szatmári Lilla, Sziládi Viktória, Tatár Gréta, Vecsey Fanni, Vincze Sára, szövetségi kapitány: Kőnig Gábor.

MEVZA-TORNA, GYŐR:
12.28 11:00 Magyarország – Izrael
12.28 15:00 Magyarország – Horvátország
12.29 08:30 Magyarország – Szlovénia

 

A leány serdülő-válogatott kerete: Bánki Borka, Baricz Liza Bora, Budai Viktória, Flach Dóra, Gyarmati Janka, Jakab Boglárka, Kindrusz Doroti, Kiss Anna, Kucsera Jázmin, Ligárt Anna, Märcz Míra, Molnár Martina, Monteiro Lili, Nádházi Csenge, Olcsváry Dóra, Prácser Panna, Radnai Lili, Regős Fanni, Réthelyi Orsolya, Rieder Evelin, Sinka Dalma, Stankovics Alinda, Tátrai Zsanett, Turcsányi Zita, Vas Vanda, Virág Zsófia, szövetségi kapitány:Halász Márta.

 

A férfi junior-válogatott kerete: Csizmadia Tamás, Farkas Róbert, Flachner Dániel, Fülöp Péter, Hartyányi Gergő, Horváth Kristóf, Kiss Máté, Moró Ákos, Péter Márton, Szabó Barna, Szabó Bence, Szabó Márton, szövetségi kapitány: Tomanóczy Tibor.

MEVZA-TORNA, MARIBOR:
12:28 09:30 Szlovákia – Magyarország
12.28 18:30 Magyarország – Izrael
12.29 09:00 Szlovénia – Magyarország

 

A fiú ifjúsági-válogatott kerete: Boa Szabolcs, Csendes Csaba, Csordás Barnabás, Flachner Kornél, Iván Bence, Iván Gergő, Laczi Dominik, Matyiák Árpád, Oláh J. Dominik, Sárközi Kálmán, Soyvural Kevin, Szabó Vilmos, Tajti Olivér, Tomanóczy Bálint, szövetségi kapitány: Bodonyi Ákos.

MEVZA-TORNA, ZLIN:
12.28 11:00 Magyarország – Csehország
12.28 15:00 Ausztria – Magyarország

 

A fiú serdülő-válogatott kerete: Bogdán Bence, Dúlcz Bende Levente, Fenyvesi Barnabás, Kecskeméti Bálint, Kis Imre, Kocsis Barnabás, Lakatos Leonárd, Lombos Gábor, Morvai Dominik, Nagy Ákos, Nagy Dávid, Oláh László, Pataki Benedek Quintz Tamás, Szabadi András, Szabó Kornél, Szatmári Szabolcs, Szentesi Bálint, Tamási Dávid, Tóth Kristóf, Tüske Roland, szövetségi kapitány: Kelemen István.

Jelentkezz be először, hogy hozzászólhass! Bejelentkezés