kesport.hu

Elkészült a Kávai János Emléktorna sorsolása!

Vasárnap a Lánchíd iskolában csapnak össze a helyi és környékbeli kispályás labdarúgó csapatok a rangos tornán.

A csoport:

8.00 – 8.20 Töpszli – Verdel Szépen
8.20 – 8.40 Lego FC – UFC
8.40 – 9.00 Töpszli –Lego FC
9.00 – 9.20 Verdel Szépen – UFC
9.20 – 9.40 Töpszli- UFC
9.40 – 10.00 Verdel Szépen –Lego FC

B csoport:

10.00 – 10.20 Brazilok –Lufthansa
10.20 – 10.40 Kerekegyháza Gyerünk Má! – Senators-Lepényház
10.40 – 11.00 Brazilok – Kerekegyháza Gyerünk Má!
11.00 – 11.20 Lufthansa – Senators-Lepényház
11.20 – 11.40 Brazilok – Senators-Lepényház
11.40 – 12.00 Lufthansa – Kerekegyháza Gyerünk Má!

C csoport:

12.00 – 12.20 Aljas FC – Fiesta
12.20 – 12.40 KC Pozor – Robinson
12.40 – 13.00 Aljas FC – KC Pozor
13.00 – 13.20 Fiesta – Robinson
13.20 – 13.40 Aljas FC – Robinson
13.40 – 14.00 Fiesta – KC Pozor

D csoport:

14.00 – 14.20 KENDI FC – Kinizsi
14.20 – 14.40 Liftreklám – Spílerek
14.40 – 15.00 KENDI FC – Liftreklám
15.00 – 15.20 Kinizsi – Spílerek
15.20 – 15.40 KENDI FC – Spílerek
15.40 – 16.00 Kinizsi – Liftreklám

EGYENES KIESÉSES SZAKASZ

16.20 – 16.40 A1 – B4 (E:)
16.40 – 17.00 C2 – D3 (F:)
17.00 – 17.20 C1 – D4 (G:)
17.20 – 17.40 A2 – B3 (H:)
17.40 – 18.00 B1 – C4 (I:)
18.00 – 18.20 D2 – A3 (J:)
18.20 – 18.40 D1 – A4 (K:)
18.40- 19.00 B2 – C3 (L:)

LEGJOBB 4 KÖZÉ JUTÁSÉRT

19.00 – 19.20 E – F (M:)
19.20 – 19.40 G – H (N:)
19.40 – 20.00 I – J (O:)
20.00 – 20.20 K – L (P:)

ELŐDÖNTŐK

20.20 – 20.40 M – N
20.40 – 21.00 O – P

MÉRKŐZÉS A 3. HELYÉRT

21.00 – 21.20 A KÉT ELŐDÖNTŐ VESZTESE

DÖNTŐ:

21.20 – 21.40 A KÉT ELŐDÖNTŐ GYŐZTESE

A mérkőzések játékideje: 1×18 perc. A torna a városi kispályás bajnokság szabályai szerint zajlik.
A labdát 5 másodpercen belül játékba kell hozni, minden játékmegszakadás után ( kapus kidobás, oldalbedobás v. berúgás, szöglet, szabadrúgás). A csoporton belüli helyezéseket eldönti: több szerzett pont, egymás elleni eredmény, gólkülönbség, több rúgott gól.

Jelentkezz be először, hogy hozzászólhass! Bejelentkezés