A második félidőben esett össze a KNKSE

A Dunaújváros ellen a félidő még döntetlen volt, aztán 11 lett közte.

MESTERMÉRLEG

Marosán György: – Az első félidőben vért izzadtunk, jól játszottunk, de sok ziccert elhibáztunk. A második játékrészben olyat tapasztaltam, amit eddig még soha ezzel a csapattal. Nem volt tűz a játékosokban, mentálisan összeestek, nem láttam az akaratot. Nagyon szomorú vagyok.

György László: – Az első félidőben elfogadhatóan védekeztünk, de passzívan támadtunk. A szünet után könnyű gólokat szereztünk, de a felállt védelemmel szemben is eredményesek voltunk. Mindezekhez párosult egy nagyon jó kapusteljesítmény, ennek köszönhetjük a győzelmet. Az viszont tanulság, hogy harminc percet egyetlen csapatnak sem adhatunk.

HUFBAU AKKER-KNKSE– DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ KA 21–32 (11–11)

KECSKEMÉT: Pusztai – Varga N. 2, Nikolajenko 1, Kucerová 4, Gulya 1, Borges-Lima, Szabó E. 3 (3). Csere: Risovics (kapus), SISKA 4, Horváth D., Albert Helga, Fauszt 2, Gulyás 1, Tóth L., Kovács K., ORELL 3 (1). Edző: Marosán György

DUNAÚJVÁROS: OGUNTOYE 1 – Grosch 2, Szekerczés 2, SZALAI 7, Cifra, MICIJEVIC 6, Kazai. Csere: Tomasevics (kapus), Takács D., Nick, MONORI 4, Kovács Anna 5 (2), Dombi 2, Molnár B. 3, Bulath. Edző: György László

Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–3. 12. p.: 2–4. 19. p.: 5–6. 24. p.: 9–8. 26. p.: 10–10. 37. p.: 13–17. 42. p.: 16–20. 47. p.: 16–23. 52. p.: 18–26. 56. p.: 20–28
Kiállítások: 4, ill. 4 perc