kesport.hu

Minősítő versenyeken értek a csúcsra a KTE birkózói

Igencsak hosszúra sikeredett a 2018-as év második versenynapja a budapesti Körcsarnokban, ahol a felnőtt és kadet korosztály is megküzdött szabadfogásban, valamint női birkózásban is. A négy megmérettetésen több, mint 250 birkózó állt rajthoz, a versenyzők nyolc órán keresztül küzdöttek a négy szőnyeges viadalon.

A kadet női minősítési verseny győztesei:
40 kg: Faragó Vivien (Községi SE Földes)
43 kg: Hörcsöki Kamilla (ESMTK)
46 kg: Matyi Vivien (ESMTK)
49 kg: Szenttamási Róza (Csepeli BC)
53 kg: Vizi Flóra (Csepeli BC)
57 kg: Szél Anna (Orosházi SBK)
61 kg: Újfalvi Lili (Kecskeméti TE)
65 kg: Szabados Noémi (FTC)
69 kg: Nagy Alexa (Csepeli BC)
73 kg: Horváth Alexandra (Dunaferr SE)
+ 73 kg: Mocker Lídia (Dél-Zselic SE)

A kadet női minősítési verseny teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A kadet női csapatpontverseny:
1. Csepeli BC
2. Kecskeméti TE
3. ESMTK


A kadet szabadfogású minősítési verseny győztesei:
45 kg: Kaffai Botond (Vasas SC)
48 kg: Gilányi Alex (Ceglédi VSE)
51 kg: Kiss Benedek (Szegedi VSE)
55 kg: Budai-Kovács Marcell (Csepeli BC)
60 kg: Tösmagi Attila (ESMTK)
65 kg: Horváth Gyula (ESMTK)
71 kg: Mezei Dominik (Érdi Sp)
80 kg: Korcsog Milán (Csepeli BC)
92 kg: Végh Artúr (Érdi Sp)
110 kg: Ubornyák Csaba (Kecskeméti TE)
+ 110 kg: Borszéki Tibor (FTC)

A kadet szabadfogású minősítési verseny teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A kadet szabadfogású csapatpontverseny:
1. Csepeli BC
2. Érdi Spartacus
3. ESMTK


A felnőtt női minősítési verseny győztesei:
50 kg: Köteles Alexandra (Vasas SC)
53 kg: Dénes Mercédesz (Érdi Sp)
55 kg: Galambos Ramóna (Pécsi EAC)
57 kg: Barka Emese (Csepeli BC)
59 kg: Varga Dorottya (Büki BC)
62 kg: Forgó Fruzsina (Bárdosi KA)
65 kg: Sleisz Gabriella (ESMTK)
68 kg: Wilson Vanessa (Vasas SC)
72 kg: Elekes Emese (Vasas SC)
76 kg: Szmolka Nikoletta (Pécsi EAC)

A felnőtt női minősítési verseny teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A felnőtt női csapatpontverseny:
1. Vasas SC
2. Újpesti TE
3. Érdi Spartacus


A felnőtt szabadfogású minősítési verseny győztesei:
57 kg: Farkas Rajmund (Kecskeméti TE)
61 kg: Molnár József (Kecskeméti TE)
65 kg: Asarin Roman (ESMTK)
70 kg: Lukács Norbert (Budapesti Honvéd SE)
74 kg: Gulyás Zsombor (Pénzügyőr SE)
79 kg: Nagy Mihály (Sziget SC)
86 kg: Szurovszki Patrik (Pénzügyőr SE)
92 kg: Olejnyik Pavlo (ukrán)
97 kg: Szabó Mihály (Budapesti Honvéd SE)
125 kg: Fodor Péter (Vasas SC)

A felnőtt szabadfogású minősítési verseny teljes eredménylistáját ITT lehet megtekinteni!

A felnőtt szabadfogású csapatpontverseny:
1. Pénzügyőr SE
2. Vasas SC
3. Érdi Spartacus

Jelentkezz be először, hogy hozzászólhass! Bejelentkezés