Két góllal nyert Kecskeméten a Kisvárda

MESTERMÉRLEG

Marosán György: – Nem tudom elmarasztalni a csapatom, mert nagyon nagyot küzdött, nagyon akart, de sajnos rengeteg hibával játszottunk.

Dévényi János másodedző: – Nagy feladatot jelentett a két pont megszerzése. Nyolc nap alatt három meccsen léptünk pályára, kicsit fáradtak voltunk. Rosszul kezdtünk, de 4–0-nál időt kértünk és rendeztük a sorokat. A második félidőben felkeményedett a falunk, a Kecskemét a végére elfáradt, sokat hibázott és ezt kihasználtuk.

HUFBAU AKKER-KNKSE–KISVÁRDA MASTER GOOD SE 23–25 (13–15)

KECSKEMÉT: Risovics 1 – Varga N. 1, Nikolajenko 2 (1), Horváth D. 1, Gulyás, Siska 3, SZABÓ E. 5 (1). Csere: Pusztai (kapus), Borges Lima, Aron, DEÁKI 4, Kucerová 2, FAUSZT 4, Gulya, Kovács K. Edző: Marosán György

KISVÁRDA: Triffa – ORBÁN ADRIENN 5, Dmitrovics, TRISCSUK 8 (1), MILANOVIC-LITRE 5, Hakunova 2 (1), Rocha 1. Csere: Dzsukeva (kapus), Szabó V., RADOJEVICS 4 (2), Umanec, Karacs. Edző: Vlatko Djonovics

Az eredmény alakulása. 5. perc: 4–0. 11. p.: 7–6. 17. p.: 8–9. 24. p.: 12–13. 29. p.: 12–14. 37. p.: 16–16. 44. p.: 18–20. 49. p.: 19–22. 52. p.: 20–23. 56. p.: 21–23.

Kiállítások: 8, ill. 10 perc
Hétméteresek: 5/2, ill. 6/4