Bravúrgyőzelmet aratott az SC Hírös-Ép

Kovrig Ákos legénysége 30 percet játszott emberhátrányban, mégis győzni tudtak Pálmonostorán!

Szabadrúgásból szerzett gólt Kovrig révén a kecskeméti alakulat a megye II-es rangadón, és előnyüket tartották is a szünetig. A folytatásban Nagy Ádám egalizált, ám előtte Borost szórta ki a játékvezető, így nehéz helyzetbe kerültek a kék-sárgák. Nem fogta meg őket a kiállítás, és Horváth Tamás szép egyéni megmozdulása után visszaragadták a vezetést, a hajrában pedig Visinka Ede büntetőből biztosította be a hírös városi győzelmet, 1-3.

Kovrig Ákos játékos-edző értékelése: Nagyon büszke vagyok a csapatomra, nem sokan mondhatják el, hogy Pálmonostorán nyerni tudnak. A kiállítás felpörgette a csapatot, mindenki a maximumot nyújtotta, ennek is köszönhető, hogy sikerült elhoznunk a három egységet. A külső tényezőktől eltekintve egy igazán színvonalas derbit láthattak a szurkolók. Még két forduló van hátra számunkra a bajnokságból, szeretnénk ott is a legjobb formánkat mutatni. A Tiszakécske II. elleni rangadóra nagyon készülünk, bízom benne, hogy minél többen eljönnek majd a bajnokaspiráns elleni összecsapásunkra!

Pálmonostora – SC Hírös-Ép 1-3 (0-1)