kesport.hu

Megvannak a pontos időpontjai a labdarúgó MK 6. fordulójának

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága elkészítette a Magyar Kupa 6. fordulójában rendezendő mérkőzések pontos időbeosztását.

A párharcok egy meccsen dőlnek el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik. A főtábla első körében 128 csapat érdekelt. 

MAGYAR KUPA, 6. FORDULÓ
AZ NB I-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
Szeptember 22. szombat
15.00: 
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest FC
15.00: 
BKV Előre (NB III)–Debreceni VSC
15.00: 
Komárom VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC
15.00: 
Tállya (NB III)–MTK Budapest
15.00: 
Siklós (Baranya megye I.)–Paksi FC
15.00: Fővárosi Vízművek (Budapest I.)–Mezőkövesd

Szeptember 23., vasárnap
12.30: 
Bőny (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda
15.00: 
Csepel FC (NB III)–Haladás
15.00: ESMTK (NB III)–Diósgyőri VTK

A 6. FORDULÓ TELJES PÁROSÍTÁSA
Szeptember 22., szombat
12.00: 
Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
13.00: Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III)
13.30: Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
14.00: Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 
14.00: 1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
14.00: Hódmezővásárhely (NB III)–Vác FC (NB II)
14.00: PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
14.00: Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
14.00: Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest FC
15.00: Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC (NB I)
15.00: Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
15.00: Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest (NB I)
15.00: Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
15.00: Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Siklós (Baranya megye I.)–Paksi FC (NB I)
15.00: Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
15.00: Pécsi MFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
15.00: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
15.00: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
15.00: RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
15.00: Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
15.00: Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
15.00: Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
15.00: Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
15.00: Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
15.00: Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
15.00: Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
18.00: BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)

Szeptember 23., vasárnap
12.30: Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I)
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I) (Tv: M4 Sport)
14.00: Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
14.00: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
14.00: Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
15.00: Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
15.00: SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
15.00: FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
15.00: Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
15.00: Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
15.00: Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
15.00: Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
15.00: Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: Dabas (NB III)–Salgótarjáni BTC (NB III)
15.00: Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
15.00: Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)

Hozzászólások

  1. Pingback: Kesport – Bács-Kiskun megye Online

Jelentkezz be először, hogy hozzászólhass! Bejelentkezés