Továbbra is veretlen az SC Hírös-Ép

Eseménydús végjátékban mentett pontot a kecskeméti alakulat Kiskunmajsán.

Tapogatózó játékkal indult a rangadó, kevés érdemi lehetőség alakult ki a kapuk előtt. A csapatok a biztonsági játékra törekedtek éss vártak a kínálkozó alkalomra. A szünet előtt a legnagyobb lehetőség a gólszerzésre a Hírös-Ép előtt adódott, azonban a javukra megítélt büntetőt Kovrig nem tudta értékesíteni.

A második játékrészben a hazaiaknak több helyzetük is volt, és három perccel a rendes játékidő vége előtt – egy kapu előtti kavarodást kihasználva – vezetéshez jutottak (1-0). A meccsnek azonban korántsem volt vége; a hosszabbítás utolsó minutumában egy kísértetiesen hasonló szituációból Csordás is betalált (1-1). A mérkőzés döntetlennel ért véget, mely a játék képét tekintve reálisnak mondható, és az SC Hírös-Ép így zsinórban a hatodik találkozóján maradt veretlen. Ezzel a négy kiemelten fontos mérkőzést nyolc ponttal abszolválta a kecskeméti együttes, és a tizedik fordulót követően 20 ponttal a harmadik helyet foglalják el a tabellán.

Folytatás november 3-án, a Műkertvárosi Sportcentrumban, a Helvéciai SE gárdája ellen.

Kiskunmajsa FC – SC Hírös-Ép 1 – 1 (0 – 0)

Kiskunmajsa FC: Mikovic –Szőke (Szikora 93.), Gera, Domn, Boros, Sipos, Szőke H., Gilicze (Molnár 6.), Kardos, Szikora T., Nyerges

SC Hírös-Ép: Borbély – Lóczi, Kovrig (Ronkó 92.), Abdouraman, (Kövecs 42.), Stein, Lantos, Csordás, Varga, Laczkó (Botos 70.), Molnár, Botos K. Vezetőedző: Kovrig Ákos

gsz: Boros (87.) illetve Csordás (94.)
sárga lap: -, illetve Kovrig (10.), Lóczi (89.)