Egy félidőn át vezetett a KNKSE a Békéscsaba ellen

A Békéscsabai ENKSE együttesét fogadta tegnap edzőmérkőzésen a Kecskeméti NKSE, a Messzi István Sportcsarnokban.

Az elmúlt hétvégén nem játszott a hírös városi női kézilabdacsapat, a hétközi edzőmeccsel Varga József vezetőedző célja az volt, hogy ne essenek ki a játékosok a meccsritmusból.

A felkészülési találkozó után a következőket mondta a kecskeméti tréner: – Nem az eredmény volt ma fontos, hanem az, hogy gyakoroljunk a hétvégén következő Kispest elleni találkozóra. Ezen a mérkőzésen mindenkinek tudtam játéklehetőséget adni, kb. 20 percet valamennyi játékos a pályán töltött. Az első 20 percben a kezdő sorral vezettünk, a félidőben még 15 – 16 volt az eredmény. Nagyon hasznos meccs volt.

Kecskeméti NKSE – Békéscsabai ENKSE: 26 – 35 (15 – 16)

Góllövők: Dajka Bettina (6), Pénzes Laura (6), Kaiser Melitta (5), Kocsis Ágnes (3), Tóth Lilla (3), Orell Bettina (1), Karacs Jázmin(1), Egervári Petra (1).