Továbbra is vezeti a tabellát a ScoreGoal U18

Újra győzött a ScoreGoal Kecskeméti Futsal Club U18-as csapata, ezúttal Kazinbarcikán, és továbbra is vezeti a NB I Keleti csoportjának tabelláját.

Betegségek, sérülések és eltiltások miatt összesen 8 ifi játékos (6 mezőnyjátékos és két kapus) utazott el Kazincbarcikára.

Az ellenfél 11 játékossal fogadta a fiatal oroszlánokat, és a 4. percben a túlerő megmutatkozott az eredményben is, hiszen megszerezte a vezetést a hazai gárda. Szarvas Zsombor révén hamar egyenlített a Kecskemét, amire a Barcika gyors egymásutánban kétszer is válaszolt (3-1). Bodor Zoltán azonban “megállíthatatlan” üzemmódba kapcsolt és zsinórban három góllal terhelte meg az Ördögök hálóját.

A szünetre döntetlennel fordultak a hírös városiak (4-4), ám ekkor az addig nagyszerűen védő Nagy Dávid gyomorrontásból fakadóan kiesett a meccsből. Csákó Patrik azonban remekül szállt be helyette és hibátlanul védte a hazaiak kapuját.

Bodor és Szarvas is betalált, így a körülm ények ellenére a ScoreGoal meggyőzően zsebelte be a három bajnoki pontot.

Kazincbarcikai Ördögök SE U18 – Scoregoal KFC U18 : 4 – 6 (4 – 4)
Gólszerzők: Bodor Zoltán (4), Szarvas Zsombor (2).
A csapat ideiglenes edzője: Marozsi Gábor

A kesport.hu ezúton is gratulál a fiúknak, különösképpen fiatal újságíró-gyakornokának, Szarvas Zsombornak.