Botlott a ScoreGoal U18

scoregoal / facebook

Scoregoal KFC U18 – Maglód TC U18: 6 – 7 (2 – 1)

Egy már-már megnyert mérkőzést buktak el a kecskeméti ifista futsalosok, hiszen már a 3. percben Hirman révén megszerezték a vezetést, sőt, a 12. percben Szedmák lőtt kétszer egymás után jó 9 méterről, és a második löket a kapuban kötött ki, ezzel már kettő volt az előny a hazai fiatalok számára. Sajnos az etap vége előtt a maglódi fiatalok egy gyors kontra végén találtak be, így meccsben maradtak (2-1).

A második félidő is jól kezdődött a hazaiaknak, hiszen előbb Bashiri, majd Daróczi lőtt szép gólt. Az ellenfél részéről ugyan Tatai újabb gólt szerzett, amire Major válaszolt a hazaiak részéről némi szerencsével, 5-2-es hazai vezetésnél senki sem gondolta, hogy vesszőfutás lesz a vége.

11 perc alatt ötöt rúgott a maglódi alakulat, ráadásul egy buta szabálytalanságot követően Hirmant küldték el hamarabb zuhanyozni a játékvezetők. Másfél perccel a vége előtt a nagy rohanásban még Szedmák volt eredményes, ám ez csak tapasz volt a fiatal oroszlánok sérüléseire.

Az U18 továbbra is vezeti a tabellát, ám előnye 3 pontra olvadt.

Gólszerzők: Szedmák (2), Hirman (1), Daróczi (1), Bashiri (1), Major (1)