kesport.hu

Második helyezett a BÁCSVÍZ KVSC búvárúszó csapata a BÁCSVÍZ Kupán

Hagyományosnak mondható, hogy a hazai búvárúszó szezon a kecskeméti rendezésű BÁCSVÍZ Kupával kezdődik. Idén sem történt ez másként, és a hazai egyesület uszonyosai ezúttal is kitettek magukért.

A 2019. március 3-án rendezett, első alkalommal kiemelt versenyként számon tartott megmérettetésen 18 egyesület közel 270 versenyzője állt rajthoz, közülük került ki a kecskeméti csapat másodikként a klubok pontversenyében, ami nem meglepő, hiszen a BÁCSVÍZ KVSC uszonyosúszói összesen 18 arany- 8 ezüst- és 4 bronzérmet szereztek.

A kimagasló eredményeket ezúttal is több versenyző vívta ki, akik a gyermek korosztálytól kezdve a szeniorokig érmes helyezéseket értek el. A hazaiak közül a legeredményesebb Szili Ágnes és Blaszák Lilla volt. Ági minden számot megnyert, amiben elindult, így 6 egyéni aranyéremmel büszkélkedhetett a nap végén, még Blaszák Lilla 3 egyéni aranyérmet szerzett. 

A következő megmérettetés a Liganóban (ITA) megrendezésre kerülő világkupa forduló lesz március 23-24-én.

Edzők: Juhos Gergely, Szabó László, Bálint Zoltán, Nagy Zoltán 

EREDMÉNYEK:

50 méteres uszonyos gyorsúszás férfi:

Serdülő:

  1. hely Mozsárik Levente 24.24

Junior:

  1. hely Kolonics Milán 21.65

Felnőtt :

  1. hely Kocsis, Marcell 20.29

Szenior :

      3. hely Verebéli István 26.36

50 méteres uszonyos gyorsúszás női:

Gyermek:

      2. hely Turucz Zoé 28.55

Serdülő:

  1. hely Szili Ágnes 24.54

Ifjúsági:

      3. hely Szili Nóra 24.41

Junior:

  1. hely Losonczi Flóra 23.90

Szenior:

     2. hely Varga Katalin 29.18

50 méteres felszíni úszás női:

Serdülő:

  1. hely Szili Ágnes 22.67

50 méteres búvárúszás férfi

Felnőtt:

     2. hely Kocsis Marcell 15.78

100 méteres uszonyos gyorsúszás férfi:

Serdülő:

  1. hely Mozsárik Levente 54.19

Junior:

     2. hely Kolonics Milán 46.50

Felnőtt:

  1. hely Kocsis Marcell 45.33

Szenior

      2. hely Verebéli István57.79

100 méteres uszonyos gyorsúszás női:

Serdülő:

  1. hely Szili Ágnes 54.14

Szenior:

  1. hely Varga Katalin 1:04.13

100 méteres felszíni úszás női:

Serdülő:

  1. hely Szili Ágnes 49.55

Felnőtt:

  1. hely Blaszák Lilla 41.42

200 méteres felszíniúszás női:

Serdülő:

  1. hely Szili Ágnes 1:50.34  

Felnőtt:

  1. hely Blaszák Lilla 1:35.49  

400 méteres felszíniúszás női:

Serdülő:

  1. hely Szili Ágnes3:56.75  

Felnőtt:

  1. hely Blaszák Lilla3:37.87

Váltó:

Gyermek női: 4×100 Méter  Uszonyos gyors váltó

  1. hely Bácsvíz-KVSC  ‘A’ 4:47.13

Borbás, Luca

Csikai, Szonja Vanda

Kubicsek, Csenge 

Turucz, Zoé

Serdülő férfi: 4×100 méteres felszíni váltó

     2. hely Bácsvíz-KVSC  ‘A’ 4:22.81  

Kubicsek András 

Tóth Patrik 

Wórum Regõ 

Juhász Dominik 12

Serdülő női: 4×100 méteres felszíni váltó

1.hely Bácsvíz-KVSC  ‘A’ 3:44.97  

Nagy Hanna

Sztaskó Bíborka

Szabó Nikolett

Szili Ágnes

Ifjúsági férfi: 4×100 méteres felszíni váltó

2.hely Bácsvíz-KVSC  ‘A’ 3:24.01

Wórum Soma

Pap Nándor

Enyedi Zalán Hunor 

Pálfi János

Junior női : 4×100 méteres felszíni váltó

3. hely Bácsvíz-KVSC ‘A’3:14.30  

Kádár-Németh Diána

Kósa Edina 

Szili Nóra

Losonczi Flóra

Felnőtt férfi 4×100 méteres felszíni váltó

3. hely Bácsvíz-KVSC  ‘A’ 3:01.86  

Kocsis, Marcell

Szabó László

Kis Roland

Kolonics Milán

Szenior 4×50 Méter  Mix Uszonyos gyors Váltó

2. hely Bácsvíz-KVSC  ‘A’ 1:47.87  

Szili Viktória

Varga Katalin

Sebõk Krisztián

Verebéli István

Ehhez a diavetítéshez JavaScript szükséges.

Jelentkezz be először, hogy hozzászólhass! Bejelentkezés