kesport.hu

Már nem Szabó István a Duna Aszfalt TVSE vezetőedzője

Szabó István távozik Tiszakécskéről – számolt be róla a tiszakecskefoci.hu. A hivatalos közlemény az alábbiakban olvasható:

“A mai napon a Tiszakécskei LC (Duna Aszfalt TVSE) közös megegyezéssel szerződést bontott Szabó István, vezetőedzővel. Klubunk köszöni Szabó István eddigi, áldozatos, lelkiismeretes munkáját, amit a tiszakécskei labdarúgásért végzett, s amelyben megannyi szép sikernek örülhettünk. Szabó Istvánnak klubunk vezetése mind a magánéletben, mind a további szakmai pályafutásában sok örömöt és sikert kíván.

Az új vezetőedző kinevezéséig a Duna Aszfalt TVSE NB II-es labdarúgó csapatának szakmai munkáját Virágh Ferenc, pályaedző és Nagy Zsolt kapusedző irányítja majd.”

 

Jelentkezz be először, hogy hozzászólhass! Bejelentkezés