kesport.hu

Idegenben kezdi a szezont szeptemberben a KTE-Duna Aszfalt

A férfi és a női kosárlabda NB I alapszakaszának első fordulóját is szeptember végén rendezik a magyar szövetség (MKOSZ) honlapjának hétfői beszámolója szerint.

Az MKOSZ hétfő délelőtt készítette el az alapszakasz sorsolását. Az első fordulót a férfiaknál és a nőknél is szeptember 28-án rendezik, de a pontos meccsidőpontok csak augusztusban, a csapatok és a szövetség egyeztetése után lesznek hivatalosak.

Az 1. forduló párosításai:
férfiak:

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK
Pécsi VSK-Veolia – Naturtex-SZTE-Szedeák
Debreceni EAC-Kaposvári KK
Atomerőmű SE – KTE-Duna Aszfalt
Egis Körmend-OSE Lions
Szolnoki Olajbányász-Alba Fehérvár
Jászberényi KSE-Sopron KC

nők:

NKE-FCSM-Csata – Sopron Basket
VBW CEKK Cegléd-PINKK Pécsi 424
TFSE-MTK – Aluinvent DVTK
PEAC-Pécs – ELTE BEAC Újbuda
UNI Győr MÉLY-ÚT – Vasas Akadémia
Atomerőmű KSC Szekszárd-ZTE KK

A KTE-Duna Aszfalt az Atomerőmű SE vendégeként kezdi az új idényt, első hazai mérkőzését pedig a Pécsi VSK-VEOLIA ellen játssza.

2019. szeptember 28. szombat Atomerőmű SE—KTE-Duna Aszfalt

2019. október 5. szombat KTE-Duna Aszfalt—Pécsi VSK-VEOLIA

2019. október 12. szombat Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—KTE-Duna Aszfalt

2019. október 19. szombat KTE-Duna Aszfalt—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

2019. október 26. szombat KTE-Duna Aszfalt—Alba Fehérvár

2019. november 2. szombat Jászberényi KSE—KTE-Duna Aszfalt

2019. november 9. szombat KTE-Duna Aszfalt—BC Körmend

2019. november 16. szombat DEAC—KTE-Duna Aszfalt

2019. november 23. szombat KTE-Duna Aszfalt—Zalakerámia ZTE KK

2019. december 14. szombat Kaposvári KK—KTE-Duna Aszfalt

2019. december 21. szombat OSE Lions—KTE-Duna Aszfalt

2019. december 26. csütörtök KTE-Duna Aszfalt—Sopron KC

2019. december 29. vasárnap Szolnoki Olajbányász—KTE-Duna Aszfalt

2020. január 4. szombat KTE-Duna Aszfalt—Atomerőmű SE

2020. január 11. szombat Pécsi VSK-VEOLIA—KTE-Duna Aszfalt

2020. január 18. szombat KTE-Duna Aszfalt—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK

2020. január 25. szombat Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—

KTE-Duna Aszfalt

2020. február 1. szombat Alba Fehérvár—KTE-Duna Aszfalt

2020. február 8. szombat KTE-Duna Aszfalt—Jászberényi KSE

2020. március 7. szombat BC Körmend—KTE-Duna Aszfalt

2020. március 11. szerda KTE-Duna Aszfalt—DEAC

2020. március 14. szombat Zalakerámia ZTE KK—KTE-Duna Aszfalt

2020. március 18. szerda KTE-Duna Aszfalt—Kaposvári KK

2020. március 21. szombat KTE-Duna Aszfalt—OSE Lions

2020. március 25. szerda Sopron KC—KTE-Duna Aszfalt

2020. március 28. szombat KTE-Duna Aszfalt—Szolnoki Olajbányász

(MTI)

 

Jelentkezz be először, hogy hozzászólhass! Bejelentkezés