A Monort fogadja vasárnap a KTE HUFBAU

A KTE HUFBAU két forduló után a dobogó harmadik helyéről várja a folytatást, az NBIII. közép csoportjában ezúttal a Monor lesz az ellenfelük a Széktói Stadionban.

A Monor tavaly a keleti csoportot nyerte meg a harmadosztályban, így feljutott az NBII-be. A másodosztályú kaland rövid életű volt, igaz, a Monor az egész szezonban albérletben volt kénytelen játszani hazai meccseit is. Nyáron a közép csoportba kaptak besorolást, melynek alaposan átalakított kerettel vágtak neki, az eredményekre azonban eddig nem lehet panasz. A Kecskeméthez hasonlóan döntetlent játszottak az RKSK-val (1-1), majd legutóbb idegenben győzték le (2-0) az Iváncsát. Igazi „hatpontos” derbi vár tehát Zoran Kuntics gárdájára vasárnap 17:00-kor a Széktói stadionban.

Bérletet a Monor elleni bajnoki alkalmával is lehet venni, a pénztárak 16:00-kor nyitnak. Ára továbbra is 6000 forint, mely 15 hazai bajnokit, és az esetleges kupameccseket is tartalmazza.