Küzdelmes meccsen szenvedett vereséget a HÉP-Röpke SE

A hírös városiak a Vidux-Szegedi RSE vendégei voltak. Az első etapot simán nyerték a vendégek, de ezután magára talált a Szeged, és 3:1-re behúzta a meccset.

Az első szettben ellenállhatatlanul röplabdázott a Kecskemét, le tudta védekezni a Szeged kulcsjátékosait és támadásban is remekelt, 25:13.

A második etapra összeszedte magát a hazai csapat, a kecskemétiek viszont leengedtek, így kiegyenlítette a szettarányt a Szeged, 25:18.

A harmadik játszma hasonlóan alakult, mint az előző. Főként a hazaiak akarata érvényesült, végig domináltak, így 25:21-re behúzták ezt a szettet is.

Az utolsó etapban újra elővette legjobbját a Kecskemét, végig fej-fej mellett haladtak a csapatok, de a végjátékot jobban bírta fizikálisan a Szeged, így megnyerték a mérkőzést, 25:23.

Csala Bernát vezetőedző (HÉP-RÖPKE SE):Összességében elégedett vagyok, sokszor nagyon szép támadásokat vezettünk és az első szettben végig dominálni tudtunk, de sajnos végül nem mi  nyertünk.

Vidux-Szegedi RSE – HÉP-Röpke SE 3:1 (13:25, 25:21, 25:23)

(Szarvas Zsombor) (fotó: kesport.hu/archív)