Papírforma eredmény – Pécsett is győzött a Kecskeméti RC

A PTE-PEAC vendége volt a KRC az NBI. nyolcadik fordulójában, és hiába szerzett vezetést a Pécs, a KRC végül simán nyert 3:1-re.

Az első szettet álmosan kezdték a vendégek, sok hibával játszottak, aminek meg is lett az eredménye, a Pécs szerzett vezetést, 25:21.

A második etapban már jobbak voltak a hírös városiak, amivel a  hazaiak nem igazán tudtak mit kezdeni, végig dominálva behúzta a KRC ezt a szettet, 18:25.

A harmadik játékrészben kijött a játéktudásbeli különbség, a Pécsnek semmi esélye nem  volt,  13:25.

A meccsjátszmában ott folytatták a kecskemétiek, ahol az előzőben abbahagyták. Ismét végig vezettek, esélyt sem hagytak a hazaiaknak, 13:25.

Dávid Zoltán vezetőedző (KRC) : – Haragszom a srácokra a hozzáállásukért, mert sokkal hamarabb le kellett volna rendeznünk ezt a meccset, de az első szettet elnagyképűsködtük. A győzelmet megszereztük, más pozitívumot nem igazán tudok mondani.

PTE-PEAC – KRC 1:3 (25:21, 25:18, 13:25, 13:25)

(Szarvas Zsombor) (fotó: kesport.hu/archív)