Meccsdömping volt az utánpótláskorú futsalosoknál

Szombaton és vasárnap rengeteg mérkőzést játszottak az SG Kecskemét Futsal utánpótláskorú játékosai. Az U17 (a képen) eredményei kiemelkedőek, de a többi korosztály sem szégyenkezhet.
U17-es és U20: mindkét együttes elsőként jutott tovább a kecskeméti csoportból.

Bódi Attila értékelései:

U20:–  Összességében elégedett vagyok, a KTE Akadémia elleni vereségünknél azért látni kell, hogy NBIII-at megjárt játékosokkal álltak fel, tehát egy nagyon erős kerettel jött el az akadémia, az a vereség belefért, az összes többi mérkőzésen elfogadható volt a játékunk. Látni kell azt is, hogy elég fáradtak a játékosok, elkezdődött a felkészülés a nagypályás csapatoknál. Ami hiba volt, az leginkább ehhez, és a koncentráció hiányára vezethető vissza, de összeségében úgy gondolom, hogy jó játékot nyújtottunk.

U17:Az U17-es csapat játékával már nem voltam annyira elégedett, mivel egy kicsit flegmán játszottak, amit nem szabad megengedni senki ellen. Ezt a tornát is a felkészülés részeként kell kezelni. A futsalt egy eszköznek látom a nagypályás játékkészség fejlődésében. Azt látom, hogy a futsallal tudnak a leggyorsabban fejlődni, akár a védekezés szempontjából, valamint a labda nélküli mozgás és labdaérintés tekintetében is a futsal egy óriási segítsége a nagypályás futballnak.

Jegyzőkönyvek és eredmények az alábbi linkeken:

U17

U20

Kiskunhalason játszott bajnoki meccset vasárnap Móra Viktor legénysége. Az eddig veretlen csapat most vereséget szenvedett, de a hozzáállásuk most is kiváló volt.

Edzői értékelés: – A bajnokságban elszenvedtük első vereségünket, amit kissé bánok, de a lényeg, hogy sokat tanultunk belőle. Néhány játékosom küszködött kisebb-nagyobb betegséggel, megfázással, de megfelelő létszámban utaztunk a kissé tartalékos kiskunhalasi Szilády csapatához. Már az első félidőben magunkhoz ragadtuk az irányítást, ahogy az lenni is szokott. Nem játszottunk jól, de nagyon sok helyzetet alakítottunk ki, amiből azt kell mondjam, hogy csak két gólt rúgtunk, így a félidő 1-2 volt. Második félidőben a hazai csapat nagyszerűen, keményen, közel a kapujukhoz védekezve, három kontrából megnyerte a mérkőzést. A végjáték nagyon izgalmasan alakult, mert két egyéni hibából kaptunk az utolsó öt percben két gólt. Ezután 20 másodperceként alakítottuk ki a helyzeteket, de a hazai védelem, a kapussal az élen kifogott rajtunk. Mindenesetre meg kell jegyeznem, hogy a fiaim megmutatták, hogy van tartásuk, küzdöttek, mintha ez egy döntő lett volna. Ezért jár a gratuláció, bravó! Eredménnyel nem párosult ma, viszont kaptunk egy pofont, amit eddig meg ebben a bajnokságban nem. Gratulálok az ellenfélnek. Hajrá ScoreGoal!

Szilády RFC – SG Kecskemét Futsal 4-3 (1-2)
Megyei futsal U15 bajnokság 11. forduló

Jegyzőkönyv

Kiütéssel nyert az U17 a DEAC ellen (13-0), az U20-nak nem jött össze a pontszerzés ezúttal (4-9).

Bódi Attila edzői értékelése:

Az U17-es csapatunk egy etalon meccset játszott! Nagyon magas színvonalú futsalt mutattunk be, amit az ellenfél edzője is megemlített. Különösen pozitív, hogy szombaton 4 mérkőzést játszottak a srácok, és egy ilyen terhelés után nyújtották ezt a parádés teljesítményt.

Az U20 ugyan vereséget szenvedett, de nincs miért szégyenkezniük a srácoknak, mert egy nagyon erős ellenfél ellen tisztességesen helytálltunk. Amennyiben a sérültjeink is játszhattak volna, akkor másként alakult volna a mérkőzés.

Jegyzőkönyvek:

U17: SG Kecskemét Futsal – DEAC  13-0 (5-0)

U20: SG Kecskemét Futsal – DEAC 4-9 (4-4)

KTE-Piroska Szörp: Visszatért Németországból az egykori csapatkapitány, már a mai meccsen bevethető lesz!

A Hajdúnánással csap össze a Magyar Kupában a GBB ZRT Kecskeméti NKSE

Kecskemét All Stars – az elmúlt hét legjobb kecskeméti sportolói

Meccsgazdag hétvégén vannak túl a KESI kézilabdázói

Bácsvíz-KVSC éremeső a XII. Arena-Hód Faktor úszóversenyen

Befejeződtek a 2020. évi Bács-Kiskun Megyei asztalitenisz utánpótlás ranglista versenyek – eredményekkel

Radics Milán újabb érmet szerzett, remek nyári szezont zárt a KES Cycling Team – interjúkkal

Élő közvetítés: Ma a Magyar Kupában is legyőzné a Békést a KTE-Piroska Szörp

Galéria: A KTE HUFBAU – FC Dabas mérkőzés képekben

A veretlen Dabas legyőzésével a tabella élén a KTE HUFBAU!

Győzelemmel kezdte az idényt a Kecskeméti RC

Kettőből kettő idegenben; szenzációs KNKSE-siker Dunakeszin

Igaz, csak a szezon elején járunk, de vasárnap létfontosságú lenne a győzelem a KNKSE számára

Kesport Kávéház | Ifj. Dunszt Ferenc: “Édesapám büszke lenne rám”

Élő közvetítés: DEAC – Kecskeméti RC férfi röplabda mérkőzés | 17:00

Nem várt döntetlent játszott az SC Hírös-Ép

Második idegenbeli mérkőzését is elveszítette a KTE-Piroska Szörp

Ismét jó játékkal tudott felülkerekedni ellenfelén a Kecskeméti LC

Élő közvetítés: Hatvani KSZSE – KTE-Piroska Szörp férfi kézilabda mérkőzés | 18:00