Négy nap alatt négy helyszínen remekeltek a KARC-KESI atlétái

Keményen indult a fedettpályás verseny idény a KARC-KESI fiataljainak, hiszen 4 nap alatt 4 helyszínen kellett helyt állniuk! Január 16-án csütörtökön a hagyományos bonyhádi minősítő versennyel kezdődött a menetelés, majd szombaton a Budapest Bajnokság, vasárnap Székesfehérváron az ARAK minősítő versenye volt, míg Belgiumban Hannut városában egy nívós és igen erős mezeifutó versenyen Palkovits István indult.
Bonyhádon nagy létszámmal indultak a kecskemétiek, hiszen két hét múlva már az újoncok (13 évesek) magyar bajnoksága jön és ez a verseny kiváló tapasztalatszerzésre ad alkalmat. A kicsik ügyesen versenyeztek, Molnár Viktória távolugró eredménye(458 cm), és magasugró eredménye emelkedett ki (140 cm), Kelemen Dorottya 9 mp-en belül futott 60 méteren! Szabadkai Levente 1:50-en belül futott 600 méteren. A serdülőknél Retkes Réka 509 cm-t ugrott távolban, a fiúknál két “karcolás” volt 60 méteren, Deák Zalán és Faragó Rómeó a magyar ranglista élére futott. Az ifiknél Barna Patrícia 170 cm-t ért el magasugrásban, Kovács Nóra és Palotai Dorina 155 cm-t ugrott. Huszka Blanka  60 méteren futott remekül (8,12 mp), jól ment Farkas Karina is (8,26 mp). A fiúknál Nemes Csanád jeleskedett távolugrásban (647 cm), de jót ugrott Juhász Roland (604 cm) és Magyari Kristóf is (601 cm). A junioroknál az edzőtáborozó többpróbázó Szűcs Szabina magasugrásban 170 cm, 60 méteren 8,03 mp-es eredménye abszolult győzelmet ért! A fiúknál Jakab Máté 7,11 mp-t repesztett 60 méteren, valamint Lőrincz Barnabás 622 cm-es távolugrása emelkedik ki.
A Budapest Bajnokságon Szűcs Szabina hármasugrásban mutatkozott be, élete első versenyén 12,28 métert ugrott, amivel 2. helyen végzett. Barna Patrícia ebben a számban 11,07 méterrel lett 6. helyezett. Jól ment 3000 méteren Fazekas Milán, 8:29-perces eredménye az 5. helyet jelentette.
Székesfehérváron Juhász István csoportja mutatta meg hogy nagyon felkészültek, hiszen Faragó Rómeó 7,45 mp-es eredménnyel nyert Deák Zalán előtt, aki 7,48-at ment. Ezzel megerősítették a ranglistán az első két helyüket. A képet teljessé Szabadkai Levente tette, aki az újoncoknál nyert (8,12), így ő lett ennek a korosztálynak a  listavezetője.
Palkovits Pistiről kevés hír érkezett, a kemény mezőnyben 12. helyen végzett!
A képen Székesfehérváron a ranglista vezető sprinterek: Deák Zalán,Szabadkai Levente és Faragó Rómeó.

KTE-Piroska Szörp: Visszatért Németországból az egykori csapatkapitány, már a mai meccsen bevethető lesz!

A Hajdúnánással csap össze a Magyar Kupában a GBB ZRT Kecskeméti NKSE

Kecskemét All Stars – az elmúlt hét legjobb kecskeméti sportolói

Meccsgazdag hétvégén vannak túl a KESI kézilabdázói

Bácsvíz-KVSC éremeső a XII. Arena-Hód Faktor úszóversenyen

Befejeződtek a 2020. évi Bács-Kiskun Megyei asztalitenisz utánpótlás ranglista versenyek – eredményekkel

Radics Milán újabb érmet szerzett, remek nyári szezont zárt a KES Cycling Team – interjúkkal

Élő közvetítés: Ma a Magyar Kupában is legyőzné a Békést a KTE-Piroska Szörp

Galéria: A KTE HUFBAU – FC Dabas mérkőzés képekben

A veretlen Dabas legyőzésével a tabella élén a KTE HUFBAU!

Győzelemmel kezdte az idényt a Kecskeméti RC

Kettőből kettő idegenben; szenzációs KNKSE-siker Dunakeszin

Igaz, csak a szezon elején járunk, de vasárnap létfontosságú lenne a győzelem a KNKSE számára

Kesport Kávéház | Ifj. Dunszt Ferenc: “Édesapám büszke lenne rám”

Élő közvetítés: DEAC – Kecskeméti RC férfi röplabda mérkőzés | 17:00

Nem várt döntetlent játszott az SC Hírös-Ép

Második idegenbeli mérkőzését is elveszítette a KTE-Piroska Szörp

Ismét jó játékkal tudott felülkerekedni ellenfelén a Kecskeméti LC

Élő közvetítés: Hatvani KSZSE – KTE-Piroska Szörp férfi kézilabda mérkőzés | 18:00