Retkes Réka 2020 első hírös városi magyar bajnoka atlétikában

A fedettpályás bajnoki idény hagyományosan az újonc, majd a serdülő korosztály bajnokságaival indul atlétikában. A KARC-KESI fiataljai sikeresen vették az akadályokat és nagy örömünkre a 2020. év első magyar bajnoki címe is meg van (reméljük nem az utolsó). Retkes Réka a serdülő lány súlylökést fölényesen nyerte meg! Dobogóra állhatott az újonc korosztályban Szabadkai Levente, aki 300 méteren szerzett ezüstérmet! A legfiatalabbaknál Molnár Viktória is dobogós lett, magasugrásban szerzett bronzérmet. A serdülő fiúknál 60 méteren Faragó Rómeó hasított hatalmasat és ezüstérem lett a jutalma! A dobogósokon kívül sok értékes döntős helyet szereztek még fiataljaink. A két bajnoksággal párhuzamosan zajlott a MASZ meghívásos versenye is, ahol jó eredményekkel mutatkoztak be a fiatalok. Fekete István 16 méter fölé került súlylökésben, Németh Mátyás 2 métert ugrott magasugrásban, de jól futott 60 és 200 méteren Jakab Máté, valamint Juhász Roland 200 és 400 méteren ért el egyéni csúcsokat. A korosztályos bajnokságok előtt nagyon biztatóak az eredmények. A következő hét a többpróbázóké, az ő bajnokságuk jön majd.

EREDMÉNYEK:
Újonc Magyar Bajnokság (13 évesek)
fiúk:
60 m Szabadkai Levente 8,34 B döntő ( ott sérülés miatt nem indult)
A képen Retkes Réka.

Futóklub indul Boronkay Péterrel és Bálint Zoltánnal szerdán az Atlétikai Centrumban – interjú

A szerb futsalválogatott összetartásán járt Aleksandar Gavrilovic

Újabb két érkezővel erősített a KTE HUFBAU labdarúgócsapata

A KNKSE elnöke, Veress Zsuzsanna rangos strandkézilabda tornát nyert csapatával – interjú

Tóth Ákos: Két támadót még mindenképpen igazolni szeretnénk

,,Még több munkám lett a COVID-nak köszönhetően” – videóinterjú S. Juhász Tamással

KTE LA: Indul a felkészülés, kialakult az edzői stáb

Kisjuhász Petra: „Már régóta dédelgetett álmom volt, hogy visszatérjek Kecskemétre kézilabdázni”

Kesport Kávéház: Nagyinterjú Dr. Bozóky Imrével, az MLSZ egykori elnökével

Képgaléria: KTE HUFBAU – FTC II. 3-1

„Szeretnék még az élvonalban kézilabdázni” – interjú Orell Bettinával, aki Csurgóra igazolt

Élő közvetítés: KTE HUFBAU – FTC II. szombaton 11:00 órától!

Sportegyesületek Országos Szövetsége: Ujhidy Tibor továbbra is a SOSZ elnökségének tagja maradt