Képgaléria: KTE HUFBAU – FTC II. 3-1

Szombaton az FTC II. volt a KTE HUFBAU ellenfele a Széktói Stadionban. A KTE az első hazai edzőmeccsén – mely 3×30 perces volt – jó 60 percig dominálni tudott, az utolsó harmadban már inkább mezőnyben zajlott a játék. KTE HUFBAU – FTC II. 3-1.

Ehhez a diavetítéshez JavaScript szükséges.

Gombos Zsolt (KTE HUFBAU, vezetőedző): “Egy jó csapattal találkoztunk ismét. Ahogy Jászberényben, úgy helyenként ma is jó játékot tudtunk nyújtani, domináltunk, főleg az első két etapban, amíg az alapcsapat volt a pályán. Szép akciókat vezettünk, helyzeteket alakítottunk ki, főleg nálunk volt a labda. Az utolsó harminc percben már nem ilyen volt a játék, ehhez persze hozzátartozik az is, hogy rengeteget cseréltünk, sok volt a fiatal is, nekik még idő kell. Kaptunk egy elkerülhető gólt büntetőből, de ma már csak egyet, ha így haladunk, akkor rendben leszünk hátul. A védelmünk kezd összeállni, a támadószekcióba még mindenképpen szeretnénk igazolni több játékost is.”

A lefújást követően Tóth Ákos, a KTE HUFBAU sportigazgatója röviden összefoglalta, hogyan halad a csapatépítés: „A keretünk kialakítása nagyon jól halad, a héten bejelentett igazolásokon kívül, további két labdarúgóval sikerült megállapodnunk, őket a jövő héten fogjuk bejelenteni. Mellettük azonban mindenképpen szükségünk lesz még két támadótípusú játékosra, akár szélsőre, akár belső ékre, ugyanis vélhetően az első fordulóban még nem számíthatunk Puskás Zolira és Constantinescu Mariusra.

(Nyitray András | kecskemetite.hu | fotó: Tóth Csaba | kesport.hu)

Kesport Kávéház: Kézilabda, Fisec, Kecskemét, KESI – nagyinterjú Vazul Zsolttal

Kesport TV: Edzőtáborral hangolódik a bajnokságra az SG Kecskemét Futsal – videó

KTE HUFBAU: „Meg fogjuk nyerni a bajnokságot!” – Gombos Zsolt a bajnoki nyitány előtt

Erős finis: Jakab Dávid is a KTE HUFBAU játékosa

Debrecenből igazolt csatárt a KTE HUFBAU

Szávay Ágnes: „Akkor lennék büszke magamra, ha már 18 évesen abba mertem volna hagyni az élsportot” – múltidéző nagyinterjú

Kesport TV: iRunMore Team – új futóklub indult Kecskeméten

Sérülés miatt világbajnoki elődöntőről, megkérdőjelezhető döntés miatt olimpiáról maradt le – múltidéző nagyinterjú E. Kovács Károllyal