Ismét jó játékkal tudott felülkerekedni ellenfelén a Kecskeméti LC

A Kecskeméti LC a Tiszakécskei LC otthonában lépett pályára a Megye I. 6. fordulójában. A hírös városiak remek támadófutballt bemutatva hozták el a három pontot Kécskéről. A mérkőzés végeredménye: 1-3.

Remekül kezdték a mérkőzést a vendégek, hiszen már rögtön a 8. percben megszerezték a vezetést Bozsik révén, aki Major kiugratását lőtte a hosszúba, 0-1. Az első félidőt a gól után is uralta a Kecskemét, birtokolta a labdát, helyzeteket dolgozott ki, de újabb találatot nem sikerült szereznie, így végül egygólos előnnyel mehetett a szünetre.

A második etap csakúgy, mint az első, egy kecskeméti találattal indult. Major remek egyéni alakítást követően juttatta a hálóba a játékszert, 0-2. Három perccel később ismét Major neve mellé került gól, miután egy kipattanót passzolt el a hálóőr mellett, 0-3.  A harmadik találat után egy kicsit visszább vettek a vendégek, de még így is sikerült egy-két helyzetet kidolgozniuk, és egy tizenegyest kiharcolniuk, ami azonban kimaradt. A hazaiak végül Káli révén kozmetikázni tudtak az eredményen, aki jó 16 méterről vágott be egy szabadrúgást, kialakítva az 1-3-as végeredményt.

Nagy Lajos vezetőedző (Kecskeméti LC): – Remek támadó focit mutattunk be, végig kontroll alatt tudtuk tartani a mérkőzést és egy pillanatig sem forgott veszélyben a győzelmünk. Sajnálom, hogy a végén nem tudtuk értékesíteni azt a büntetőt, és azt is, hogy nem tudtuk kapott gól nélkül lehozni a meccset, viszont ennek ellenére büszke vagyok a srácokra, remekül játszott ma mindenki. A Tiszakécskének is szeretnék gratulálni, és sok sikert kívánok nekik a továbbiakban.

Tiszakécskei LC II. – Kecskeméti LC 1 – 3 (0-1)

Tiszakécske: Antal – Domonics, Steklács, Dóka, Káli, István, László, Tóth, Hoffmann (Illés), Szabó (Jelenfi), Holecz

KLC: Berta – Csordás, Balázs, S. Juhász, Varga (Maczelka), Patvaros, Szűcs (Zsoldos), Kőrös, Módra, Bozsik (Szedmák), Major (Tóth)

Gólszerzők: Káli ill., Bozsik, Major 2

Sárga lapok: Holecz, Domonics

(Szarvas Zsombor | kesport.hu)

A második félidőben három gólt lőtt üres kapura, végig vezetve győzött az SG Kecskemét Futsal

S. Juhász Tamás, a Kecskeméti LC játékosának kedvenc fotói

Kétszer is vezetett, végül döntetlent játszott Pécsen a KTE LA U19

Cselgáncs: KJC-KESI bronzérem a junior országos bajnokságról

Élő közvetítés: Nyírgyulaj KSE – SG Kecskemét Futsal mérkőzés | 18:30

Képgaléria: Az SC Hírös-Ép – Nyárlőrinci LSC mérkőzés képekben

Alulmaradt az SC Hírös-Ép a Nyárlőrinccel szemben, hét sárga lapot osztott ki a játékvezető

A három pontért utazik a Nyírgyulajhoz az SG Kecskemét Futsal

KTE HUFBAU: Több helyzet, stabil védekezés, siker Körösladányban

Élő közvetítés: Körösladányi MSK – KTE HUFBAU labdarúgó mérkőzés | 14:30

Kesport TV | Pesti Marcell: Szerintem Apunak a legnehezebb

Képgaléria: A Kecskeméti LC – Lajosmizsei VLC mérkőzés képekben

A második félidőben döntötte el a meccset és fontos győzelmet aratott a KTE-Piroska Szörp

Nem bírt egymással a két csapat a szomszédvári derbin – Döntetlen a KLC-Lajosmizsén

Jó erőkből álló újonchoz utazik a KTE HUFBAU

Élő közvetítés: DEAC NK KFT – KTE-Piroska Szörp férfi kézilabda mérkőzés | 18:00

Háromesélyes mérkőzés előtt áll az SC Hírös-Ép, Kitl Zoltán szerint a jó teljesítmény elvárt