Hibátlan KTE LA hétvége

A KTE Labdarúgó Akadémia korosztályos csapatai kitűnő hétvégén vannak túl, hiszen ebben a fordulóban minden mérkőzésüket megnyerték.

U19: KTE LA – Újpest FC 1-0 (1-0)

U19 Alap csoport, 11. forduló (előre hozva)

KTE: Cseh – Kuchta, Bányai, Busa, Barkóczi – Bodor, Hatvani, Csúri (Jakó 75.), Györgye (Bellák 64.) – Faragó (Nagy 58.), Perlaki.

Gól: Csúri (3.)

Lóczi Péter: Először is hatalmas gratuláció és elismerés a csapatnak, nagyot küzdve és hajtva tartottuk itthon a három pontot! Az Újpest nagyon jól játszott, a második félidőben a kapunkhoz szegezett minket, de álltuk a rohamokat és rendkívül értékes győzelmet arattunk. Külön öröm és elismerés, hogy egy nagyon komoly, profi edzőpáros által felkészített csapat ellen arattuk ezt a sikert, a Véber György és Szlezák Zoltán duó több mint 500 mérkőzésen szolgálták az Újpestet az I. osztályban. Mint kiváló játékosok, ez több mint figyelemre méltó, úgy ahogy profi edzői pályafutásuk is. A mérkőzésre visszatérve, nem játszottunk jól, rengeteg bosszantó technikai hibát vétettünk, de igazi csapatként funkcionáltunk, egymást kisegítve lendültünk át a mérkőzés fordulópontjain. Kezdi megérteni és felfogni a brigád, hogy nem egyénieskedésből, egonövelésből áll ez a játék, hanem igenis csapatszintű összefogásból és közös munkavégzésből, aminek kezd meglátszani a jutalma!

U15: KTE LA – PMFC 2-0 (0-0)

U15 Alap csoport, 7. forduló

KTE: Radnóti – Tóth L., Szűcs, Visinka, Sebestyén – Hajnal, Farkas – Balla, Balis, Fodor – Kárpáti (Csányi 78.)

Gól: Farkas (63.), Balis (68.)

Paksi Péter: Rég vártunk már erre a sikerre! Megfelelő agresszivitással és motivációval játszottunk az első félidőben, több támadást is felépítettünk, de a végjátékban még rosszul döntöttünk, így Radnóti Dani bravúrja is kellett, hogy ne hátrányból kezdjük az első félidőt. Fordulás után tovább tudtuk fokozni a tempót, ami két akciógólt is hozott, így szép győzelmet arattunk.

U14: KTE LA – PMFC 3-1 (0-1)

U14 Alap csoport, 7. forduló

KTE: Péter – Kovács D. (Diószegi 78.), Bodnár, Gyapjas, Gál – Gyenes, Sódar, Lukács (Czumbil 76.) – Lőrincz (Keindl 41.), Nagy Á., Petényi (Kovács M. 80.).

Kiállítva: Holenka (72. – PMFC)

Gól: Gyenes (42.), Nagy Á. (74.), Kovács M. (80.) ill. Pál (36.)

Csima Gyula: Az első félidő nem úgy sikerült, ahogy szerettük volna, kevés párharcot vívtunk, bátortalan volt a játékunk, támadásban emellett csak ívelésekre futotta, ami a magas pécsiekkel szemben nem lehetett fegyver. Szünetben változtattunk, a cserék is nagyon jól szálltak be ezen a napon, így folyamatossá vált a játékunk. Jöttek a helyzetek is, amiket ki tudtunk használni megfelelő számban.

U13: KTE LA – OMTK 17-0 (9-0)

Kiemelt U13, 6. forduló

KTE: Baranyi – Keresztes, Balogh, Szebellédi, Roza – Fürj, Tóth, Hegedűs – Hoffman, Méhes, Csonka.

Csere: Simon, Kenderes, Nagy Á., Laczkó, Nagy L., Köblös, Gajdos, Katona, Hajnal.

Gól: Méhes (4., 10., 17.), Csonka (5., 13.), Tóth (18.), Hoffman (23., 29.), Hegedűs (25.), Gajdos (33., 37.), Kenderes (34., 35.), Simon (36., 47.), Nagy Á. (40.), Köblös (46.)

Verebélyi Gábor: Szerencsére a legnagyobb fejtörést a kezdőcsapat összeállítása okozta, szinte mindenki a legjobb formájában teljesít az edzéseken és a mérkőzéseken is. A félidőben hat játékost cseréltem, ők hét perc alatt öt gólt szereztek. A játékosok mind a két félidőben nagyon nagy kedvel játszottak, így rengeteg volt a szép és kreatív megoldás, melyből gólok is születtek. Az elmúlt két mérkőzésen 34 gólt szereztünk, egyet sem kaptunk, ami biztató a jövőt tekintve. Nagyon  sok jó teljesítményt láttam, gratulálok a csapatnak!

U12: KTE LA – OMTK 4-0 (0-0)

Kiemelt U12, 6. forduló

KTE: Németi – Veréb, Kristófik, Szabadi, Filus – Csorba, Baranyi, Pulai – Király.

Csere: Lázár, Lippai, Nagy M., Papp, Ónodi, Gulyás, Németh

Gól: Pulai (39.), Király (41.), Veréb (54., 58.)

Torbavecz Tamás: Az egész mérkőzésen hatalmas mezőnyfölényben játszottunk, rengeteg gólhelyzetet dolgoztunk ki, viszont a kapu előtt nem koncentráltunk, hihetetlen mennyiségű ziccert hagytunk ki. A második félidőben többször sok volt a felesleges labdaérintés, ez lassította a támadójátékunkat.

(kteakademia.hu)

A második félidőben három gólt lőtt üres kapura, végig vezetve győzött az SG Kecskemét Futsal

S. Juhász Tamás, a Kecskeméti LC játékosának kedvenc fotói

Kétszer is vezetett, végül döntetlent játszott Pécsen a KTE LA U19

Cselgáncs: KJC-KESI bronzérem a junior országos bajnokságról

Élő közvetítés: Nyírgyulaj KSE – SG Kecskemét Futsal mérkőzés | 18:30

Képgaléria: Az SC Hírös-Ép – Nyárlőrinci LSC mérkőzés képekben

Alulmaradt az SC Hírös-Ép a Nyárlőrinccel szemben, hét sárga lapot osztott ki a játékvezető

A három pontért utazik a Nyírgyulajhoz az SG Kecskemét Futsal

KTE HUFBAU: Több helyzet, stabil védekezés, siker Körösladányban

Élő közvetítés: Körösladányi MSK – KTE HUFBAU labdarúgó mérkőzés | 14:30

Kesport TV | Pesti Marcell: Szerintem Apunak a legnehezebb

Képgaléria: A Kecskeméti LC – Lajosmizsei VLC mérkőzés képekben

A második félidőben döntötte el a meccset és fontos győzelmet aratott a KTE-Piroska Szörp

Nem bírt egymással a két csapat a szomszédvári derbin – Döntetlen a KLC-Lajosmizsén

Jó erőkből álló újonchoz utazik a KTE HUFBAU

Élő közvetítés: DEAC NK KFT – KTE-Piroska Szörp férfi kézilabda mérkőzés | 18:00

Háromesélyes mérkőzés előtt áll az SC Hírös-Ép, Kitl Zoltán szerint a jó teljesítmény elvárt