Élő közvetítés: Kispest NKK-Vajk – GBB ZRT Kecskeméti NKSE női kézilabda mérkőzés | 18:30

Pénteken a GBB ZRT Kecskeméti NKSE a női kézilabda NB I/B Keleti-csoportjának 5. fordulójában a Kispest otthonába látogat, ahol harmadik idei idegenbeli mérkőzésén a harmadik győzelmére készül. A találkozót a Kesport TV élőben közvetíti!

Kommentátor: Vizi Zalán | kesport.hu
Operatőr: Kiss Tamás | kesport.hu

Élő közvetítés:

A második félidőben három gólt lőtt üres kapura, végig vezetve győzött az SG Kecskemét Futsal

S. Juhász Tamás, a Kecskeméti LC játékosának kedvenc fotói

Kétszer is vezetett, végül döntetlent játszott Pécsen a KTE LA U19

Cselgáncs: KJC-KESI bronzérem a junior országos bajnokságról

Élő közvetítés: Nyírgyulaj KSE – SG Kecskemét Futsal mérkőzés | 18:30

Képgaléria: Az SC Hírös-Ép – Nyárlőrinci LSC mérkőzés képekben

Alulmaradt az SC Hírös-Ép a Nyárlőrinccel szemben, hét sárga lapot osztott ki a játékvezető

A három pontért utazik a Nyírgyulajhoz az SG Kecskemét Futsal

KTE HUFBAU: Több helyzet, stabil védekezés, siker Körösladányban

Élő közvetítés: Körösladányi MSK – KTE HUFBAU labdarúgó mérkőzés | 14:30

Kesport TV | Pesti Marcell: Szerintem Apunak a legnehezebb

Képgaléria: A Kecskeméti LC – Lajosmizsei VLC mérkőzés képekben

A második félidőben döntötte el a meccset és fontos győzelmet aratott a KTE-Piroska Szörp

Nem bírt egymással a két csapat a szomszédvári derbin – Döntetlen a KLC-Lajosmizsén

Jó erőkből álló újonchoz utazik a KTE HUFBAU

Élő közvetítés: DEAC NK KFT – KTE-Piroska Szörp férfi kézilabda mérkőzés | 18:00

Háromesélyes mérkőzés előtt áll az SC Hírös-Ép, Kitl Zoltán szerint a jó teljesítmény elvárt